Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje prace
#1
Moje różne prace. Na razie kilka z nich, później będzie więcej. Oceniajcie, mówicie co jest źle, co na przyszłość mam poprawiać... Czekam! :-)

                   

Odpowiedz
Reklama
#2
Hej. prace ogólnie super, no może ta ostatnia trochę nie dokładna. Tło na motywie trzeba by jakoś zamaskować, albo może pociemnić kolor skrzyneczki. Mój nr. 1 to pudełko z wiatrakiem (po prostu wymiata!). Idealnie dobrane kolory i motyw. Pozdrawiam, aby tak dalej.
Odpowiedz
#3
O, jestem pierwsza...
No to po kolei - pierwsze pudło jest bardzo fajne i kolorystycznie, i pod względem kompozycji, podoba mi się,
drugie... fajny kolorek, ale nie pasuje mi coś ten kwiat z boku...
trzecie, holenderskie... bardzo ładny motyw... tylko zbyt ciężki dół, do tych cudnych wiatraków bardziej pasowałby mi kolor starych, holenderskich kafli, taki... hmmm... może błękit paryski... albo ciut ciemniejszy - błękit Turnbulla?
skrzynki na wino - nie mam uwag, są śliczne Smile
i skrzynka ostania - znów kolor... ta jasna zieleń niezbyt mi się komponuje z tą ciemną... i dlaczego motyw nakleiłaś krzywo i poza "ramę"?, i trochę nie podoba mi się to wydarcie motywu, mało dokładnie...

-------------------------------------------
o jednak się okazało, że byłam druga...
Odpowiedz
#4
Mój numer jeden to afrykańskie pudełko na wino Smile
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#5
pudełko z wiatrakiem mój faworyt. Lubię połączenie brązu z takim niebieskim. Reszta prac tez ładna , tylko to nie moje klimaty.
Odpowiedz
#6
Wiatrak i pudelka na wino sa super. Slonik tez taki cieply, mily. Czym oklejalas to jaszczurkowe pudelko. Ten zolty kwiat nie wyglada mi na serwetke tylko wydruk czy cos takiego.
Poza tym nie wiem czy mnie oczy nie myla ale zdaje sie, ze na ostatnim zdjeciu lookaja jakies cudne ozdoby z origami 3dSmile
Czekam na kolejne prace.
Odpowiedz
Reklama
#7
Pudełko z wiatrakami jest przecudowne, biore je! uwielbiam takie kolory Smile jaszczurkowe pudło fajne ze takie 3d Smile skrzynki na wino też bardzo udane... No jedynie z tą ostatnią pracą jakaś mała poprawka by sie przydała ale to już dziewczyny i nie tylko dziewczyny;p powiedziały/napisały ;p
"Stajesz się na zawsze odpowiedzialny za to co oswoiłeś"
Odpowiedz
#8
O! Słonie super są! Świetnie dobrany kolorek! Smile

A co poprawić, to już wiesz... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
Na jaszczurkowym pudełku są kwiatki z papieru do pakowania prezentów Smile I rzeczywiście- robię origami 3d jakiś czas, ogólnie uwielbiam prace manualne itp.

I moje kolejne prace:
           
Odpowiedz
#10
podkładki bardzo mi się podobają, półka też niczego sobie, mogłaś ja w środku tez pomalować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl