Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meren-re czyli bój się Picasso ;)
#31
tak, lubię co prawda proste i wyraziste motywy, ale czas nauczyć się czegoś nowego, dzięki za wskazówki.
Odpowiedz
Reklama
#32
tak, broszka, kocham ten film i książkę.
koronka jest na razie zawiązana i można wszystko zmienić.
zobaczę jak będzie wyglądała z białym. Smile
Odpowiedz
#33
ja też uważam, że Empik jest beee...
pędzle nylonowe są bardzo dobre - zobacz w sklepie dla plastyków, kup sobie choć jeden wachlarzykowy, przydaje się naprawdę...
Mery dobrze radzi - pocieniuj trochę elfa (jest świetny), ale ja bym to zrobiła super-super delikatnie, praca jest fajna pod względem kompozycji i taka czysta, no i bardzo starannie wykonana, to jej atuty, zbyt mocne cienie mogą to zniweczyć...Smile
Odpowiedz
#34
(10-18-2011, 09:21 AM)vika napisał(a): ja też uważam, że Empik jest beee...

No to dalyscie mi do myslenia. Niebawem bede w Pl i chcialam wejsc do empiku. Powiedzcie tylko, co jest nie tak - ceny, czy wykonanie np. produktow drewnianych.
Odpowiedz
#35
Shana - ja uważam, że i jedno, i drugie...
Jak będziesz w Posen ( bo Ty chyba z Poznania, nie mylę się???) to wejdź do sklepu dla plastyków na Królowej Jadwigi...
Odpowiedz
#36
No widzisz...a ja w glowe zachodze, gdzie w Poznaniu znajde cos w innym miejscu niz empik. Calkiem zapomnialam, ze tam jest taki sklep. Dzieki za przypomnienie.
Odpowiedz
Reklama
#37
Poszukam tych pędzli.

Empik-wykonanie drewnianych przedmiotów pozostawia wiele do życzenia. Ale mają też kleje, lakiery, farby akrylowe(moje ulubione allegro stamperia), papier ryżowy. Nie wiem jak cenowo, drożej niż w necie, ale akurat kolory to lepiej wybierać na żywo, chyba, że znasz nazwy, numery. Zwykłe kolory ok 13zł, srebro i złoto 17 za 59ml. Są też inne farby, ale jakoś nie mogę się od nich uwolnić, bo świetnie kryją. Ciemne kolory-wystarczy 1 warstwa, jasne-2.
Odpowiedz
#38
Ja tam farby używam białej akrylowej ale śnieżki, takiej z budowlanego ;p i w razie potrzeby mieszam z plakatówkami czy czym mam pod ręką Wink ale jakaś złota, srebrna by sie przydała na ten świąteczny okres chyba....
Odpowiedz
#39
No no... Fajnie! Szczególnie zielonooka mi się podoba! Smile

A pędzle nylonowe w plastyku są też i tańsze - ja ostatnio kupiłam za 8,50... Smile Szeroki i mięciutki... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#40
Zabieram ze sobą jakąś studentkę i idziemy na zakupy do sklepu dla malarzy, podobno studenci mają w niektórych aż 20% zniżki.

Zielona do naprawy, bo ta koniczynka wygląda badziewnie, ech.
Idę do pracy Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl