Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meren-re czyli bój się Picasso ;)
#1
Lightbulb 
[Obrazek: IMG_7816.JPG]
[Obrazek: IMG_7841.JPG]
[Obrazek: IMG_7854.JPG]

Nie wiem jak wklejać zdjęcia, proszę mnie poprawić jeśli źle robię.
Zrobię to na raty.
Pierwsze 3.
1. Herbaciarka Kamea - kuzynka zrobiła dla mnie na zamówienie, mam kubki z takim motywem.
2. Szczotka kupiona na miejskiej imprezie handmade, która zainspirowała mnie do samodzielnej zabawy.
3. Torebka papierowa - zrobiłam ją w ramach ćwiczeń walk serwetkowych Wink

cdn...
[Obrazek: IMG_7835.JPG]
[Obrazek: IMG_7839.JPG][Obrazek: IMG_7822.JPG][Obrazek: IMG_7829.JPG]

4. Manekin - mój pierwszy raz
5. Chlebiarka - do poprawy. Krowę muszę domalować z boku i chcę się jednak pozbyć nietoperzy, jak to najłatwiej/najszybciej zrobić?
6. Herbaciarka - taka jak planowałam. Uroczy Franek. Tu wykorzystałam 1 raz żelazko i dzięki temu nie ma ani jednej zmarszczki. W środku pomalowane na złoty kolor. Nie obyło się bez komplikacji - chyba z dużo w środku tych warstw i przegródki się nie mieszczą. Muszę gdzieś spiłować.

Zamierzam jeszcze kupić werniks szklący czy coś w tym guście, aby zrobić super błysk i zabezpieczyć przed tzw warunkami atmosferycznymi. Możecie któryś polecić? Tak, aby nie trzeba było niczego mieszać, aby nie było bąbli, o których gdzieś czytałam, zażółceń i aby wystarczyła 1 warstwa. I pytanie czym zabezpieczyć materiał (bawełna) jak już coś zrobię, aby można było to prać, choćby w ręku. Dzięki i czekam na opinie Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Dobrze wklejasz zdjęcia Smile Jeżeli chcesz to rób entery pomiędzy zdjęciami/linkami, aby się one nie łączyły tłami.
Odpowiedz
#3
Pytałam, bo nie chcę przeciążać serwera i nie wiem czy wklejać zdjęcie w treść czy dodać jako załącznik.

Prac nikt nie komentuje, chyba jest źle Wink
Odpowiedz
#4
Ładne prace Smile
Odpowiedz
#5
merenre zdjęcia wklejasz jak chcesz, możesz tak jak zrobiłaś w poście, lub jako załącznik.
I nie denerwuj się tak brakiem komentarzy, dziewczyny po powrocie z pracy dopiszą coś od siebie.
Prace różnorodne i ciekawe, nie boisz się eksperymentować. Franek mi się podoba, fajna grafika. Zastanawiam się czy złoto tam pasuje, bo jak dla mnie srebrol byłby bardziej odpowiedniejszy, ale to takie tam moje spostrzeżenie.
By pozbyć się nietoperza masz 2 wyjścia :
1. Przemalować całą powierzchnię tak by zakryło go i zrobić tak jak chcesz
2. Zedrzeć/ zeszlifować papierem ściernym i dalej normalnie jak w decu.

Odpowiedz
#6
Witaj .Obejrzałam wszystkie prace i muszę przyznać ,że są bardzo ciekawe.Szczotka jest piękna,sama bm sobie taka sprawiła.Twoje prace są bardzo różnorodne.Herbaciarka i chlebaczek wykonane bardzo starannie(ja nie potrafię robić na żelazko więc moje gratulacje),ale nie moje motywy.Ja lubię wesoło i kolorowo.Moja faworytka to wesoła manekinkaSmilePozdrawiam i miłej pracyShy
Odpowiedz
Reklama
#7
Śliczne prace. Moi faworyci to szczotka i Franek Big Grin
Uśmiech jest magia - nic nie kosztuje a potrafi zdziałać cuda...
Odpowiedz
#8
Alez cudowna krowka. Cos jak ta z serkowSmile
Prace bardzo ladne.
Odpowiedz
#9
Prace bardzo oryginalne, wyróżniają się Smile Najbardziej podobają mi się dwie pierwsze Smile
Odpowiedz
#10
Uf, już się bałam, iż jest tak źle, że każdy boi mi się to powiedzieć Wink

Dzięki Smile

Callisto, nie mam jeszcze srebrnej farby, jak to robiłam miałam tylko białą i złotą.
Teraz kupiłam jeszcze czarną, czerwoną, zieloną i fioletową.
Wiem, że można mieszać, ale ja nie malowałam od czasu podstawówki.

Brydzia, a próbowałaś z żelazkiem? Czemu piszesz, że nie umiesz? Mi się wydaje, że to łatwiejsze niż ręczne klejenie.

Pierwsza i druga praca nie jest moja - dodałam to w opisie.
Przypomniałam sobie, że mam jeszcze prezent - wieszak i to był mój 1 przedmiot w tych klimatach, zrobię mu fotkę. Smile

A teraz maluch mi usypia przy kołysankach z youtube, jak będzie chrapała to znak, że mogę iść tworzyć dalej. Poleciałam do empiku po 2 pudełka. Ceny bransoletek mnie zbuntowały i nie kupiłam: 7, 12 i 13 zł to jednak przegięcie, w necie jest sporo taniej. Kupiłam też 1 raz papier ryżowy-ale drożyzna. Hi hi, ale się wciągnęłam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl