Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje rustykalia:-)
#1
Dobry wieczór. Chciałabym pokazać Wam moje początkujące rustykalia i inne naklejanki, również początkujące.:-) Wszystko to wzięło się z marzenia o wiejskim domu z adekwatnym wystrojem. :-) Pozdrawiam :-) Asia                    
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj serdecznie imienniczko, bardzo nam będzie miło gdy przedstawisz się w witalniku i napiszesz kilka słów o sobie Smile
Jeśli to są początkujące prace to ja idę się schować ze swoimi, daleko mi do nich. Piękne, staranne prace, dopieszczone w każdym calu - śliczny masz swój dorobek. Nie przepadam za motywem lawendy, ale twoje donice są super!
Odpowiedz
#3
Faktycznie jest na co popatrzeć! Smile Jak długo bawisz się w decu?
Shy
Odpowiedz
#4
Witaj bardzo ładne rustykalia Smile



Odpowiedz
#5
Piękne prace, ale naj... dzbanek!!! Już sobie zapisałam go - pomysł na "rzucik" kwiatkowy wykorzystam niewątpliwie Smile !
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#6
Jak tu pięknie! Podobają mi się twoje prace, porywam branzoletkę z kołeczkami
Odpowiedz
Reklama
#7
Dzień dobry.:-) Baaaaardzo, ale to bardzo dziękuję Wam, dobre kobiety, za miłe powitanie i za wszystkie dobre słowa.;-) Do tej pory zdobiłam tylko dla znajomych i do szafy.:-) Pierwszy raz dekorowałam ponad rok temu, ale to odrobinkę tylko, no i teraz od 2 miesięcy po rocznej przerwie. Jestem minimalistką jeśli chodzi o dekoracje - nie robię spękań, nie cieniuję i nie postarzam - więc za bardzo nie mam możliwości, by coś spartaczyć.;-) Bardzo chciałabym się nauczyć jedynie tzw. przecierki - pasowałaby bardzo do moich rustykaliów.:-) Z przyjemnością obejrzę wszystkie Wasze prace i oczywiście przedstawię się w witalniku.:-)
Odpowiedz
#8
Świetne, naprawdę, zwłaszcza podoba mi się bransoleta z koronką. Czuję nadchodzącą inspirację...
Odpowiedz
#9
świetne prace podziwiam!
Odpowiedz
#10
WitajSmile ta bransoletka z koronką-ślicznaSmile Wszystkie prace bardzo ładne, ale ta koronka mnie urzekła. Pracuj i pokazuj efekty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl