Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kiełbie we łbie - przyłachana tacuszka str. 67
#1
Music 
Witajcie Dekupażerki! i Dekupażerzy (?)/ Dekupażerowie (?) - jeśli takowi istnieją... Big Grin
Swoją bytność na forum rozpocznę wrzucając właśnie skończony chustecznik. Mam co do niego mieszane uczucia... jednakże jest to mój dziewiczy wyrób około-latonagemo-podobny i jednocześnie próba wykonania metalowego elementu wyduszonego długopisem w... puszce po napoju energetycznym, z powodu braku dłutek kulkowym i chociażby blaszki od Jaśka Niezbędnego... No nic.
Kierując się zasadą "szybko, szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu", wrzucam go nim się zawstydzę, przestraszę i rozmyślę.
Ślę pozdrowienia.
               
Odpowiedz
Reklama
#2
Porządzę się trochę i zaproszę Cię do witalnika - przedstaw nam się Smile a poza tym ja nie widzę zdjęć... zobacz tutaj: http://decoupageforum.pl/showthread.php?tid=1751
Odpowiedz
#3
taaaak... właśnie walczę z zewnętrznym hostingiem i na razie on prowadzi... jeśli zaraz mnie nie trafi to zajrzę do witalnika Wink
Odpowiedz
#4
No i udało się Smile Ale załadowałaś pięknie. Mam na myśli pracę. Bardzo podoba mi się chustecznik. Przemyślany, zaplanowany i wykonany. Tylko zamiast ornamentu bardziej by krak pasował na jasnym tle na mniejszych boczkach. Albo reliefy w stylu tych na większych bokach. Jakoś tak troszku za dużo efektów jak na jeden on ten chustecznik. Ale to tylko wedle mnie.
Odpowiedz
#5
Hmm, może rzeczywiście ten krak byłby dobrym rozwiązaniem... dziękuję za opinię Smile
Odpowiedz
#6
Wyrób może i dziewiczy, ale jaki fantazyjny i kreatywny Smile Ciekawa jestem innych Twoich prac.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
No i znowu mogę powtórzyć toczka w toczkę to co powiedziała Oli Smile
jak to dobrze czasem przyjść już na gotowe.

Rozumiem, że kusi czasem zawarcie w jednej pracy wielu technik, ale często jest to zgubne dla pracy...

Aha, i znów powtórzę za dziewczynami - krak wychodzi Ci super.
Odpowiedz
#8
Hejże, trochę tam "nawalone", ale jak na początki to według mnie całkiem całkiem Wink Próbuj dalej i pokazuj śmiało prace Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
#9
Dziewczyny już wszystko napisały, ja się tylko pod tym podpiszę. Faktycznie, za dużo się dzieje na tym chusteczniku. Ale wielkie gratki za piękne spękania, zazdraszczam takich Smile
Odpowiedz
#10
No i co ja mam napisac?
Krak super, motylek super - ale ten nie wyciskany. Ten wycisniety za ciezki sie wydaje.
Duzo sie dzieje, ale od czegos trzeba zaczac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl