Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje prace, szkatułka z reliefem str 17
Przepiękna szkatułka!Smile relief baaardzo udany i wszystko razem ślicznie wygląda. A czym złociłaś?
Odpowiedz
Reklama
Bombowy relief i szkatułka także . Zresztą całość bomba Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Cudna szkatułka Smile Najbardziej oczywiście podziwiam tą złotą reliefową ramkę, przepiękna.
Odpowiedz
No piękna ta ramka!!! Całość bardzo ładna!
Odpowiedz
O, o! I mnie się podoba. A serduszko w środku cudne!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Kompletnie nie moje klimaty, ale podziwiam za reliefy, nigdy jeszcze nie widziałam takich wklęsłych :O no i serce w środku piękne Smile
Odpowiedz
Reklama
Oli ja myślę,że to jakaś złota farba jest w środku.Jak się te reliefy robi?Piękne pudełeczko.Ja tam takie lubię.Na bogato, ale i z umiarem.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Pewnie tak.Ja w pierwszej chwili myślałam,że to taka wytłaczanka jak Ty robisz.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Nigdy nie robiłam (tzn. raz próbowałam w szpachlówce ale skończyło się na rysowaniu w niej patyczkiem do szaszłyków), ale widziałam jak stemple w glince samoutwardzalnej odciskają z podobnym efektem. Ale może autorka nam zdradzi Smile
Odpowiedz
Dziękuję za komentarze Smile
Postaram się wszystko wyjaśnić:
Pasado: Masa , której używałam to Flugger. Zamieszczam dodatkowe zdjęcie- mam nadzieję, że będzie można lepiej dojrzeć szczegóły Smile

[Obrazek: ceb8151c-1d8b-4e9a-a763-f8f91c78d13f_zpsccm9pzd4.jpg]

Martog90- Zastosowałam tutaj farbę złotą metaliczną, pastę metaliczną oraz pastę postarzającą.

Wiolu42,Cavi, Virgo777, Decou Dream, Merilion- Dziękuję, dziękuję, dziękuję!

Oli- mam nadzieję, że zdjęcie, które zamieściłam jest dokładniejsze. Niestety nie mam zdjęcia z góry. Właśnie przeglądnęłam wszystkie zdjęcia i faktycznie tylko bokiem porobiłam... zwrócę na to uwagę następnym razem. We wnętrzu wieczka zastosowałam złotą metaliczną farbę, którą uwielbiam Smile

Lady Sonko, Ginger, Oli, Martg90 - tak są to wzory odciśnięte w paście strukturalnej.

Garut- Właśnie nie wiem o co chodzi z tymi cenami, ten program jakiś dziwny jest ale zmieniłam zamiast fotosika bo dziewczyny pisały, że reklamy się włączają.

Mam nadzieję, że wszystko napisałam i nikogo nie pominęłam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl