Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje prace, szkatułka z reliefem str 17
#1
Tak jak obiecałam pokazuje co stworzyły moje ręce. Dwie skrzyneczki oraz karafka.
[Obrazek: 5c8b5de73a507e37m.jpg]

[Obrazek: 2342494b27851e6em.jpg]

[Obrazek: 1b87e6473b630b04m.jpg]
Odpowiedz
Reklama
#2
Piękne prace, dopracowane, przemyślane. Najbardziej podoba mi się pierwsza szkatułka. Różany kuferek jest cudny! Fajny pomysł z reliefami na paskach.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Dziękuję. Jestem wobec siebie bardzo krytyczna, i zawsze znajdę coś co bym poprawiła a takie słowa dodają mi skrzydeł ! Smile
Odpowiedz
#4
Jeśli chodzi o pierwszą skrzyneczkę to użyłam tutaj ( pewnie dobrze znanej) serwetki z motywem róż. Muszę się przyznać że nie wiem dlaczego ale bardzo późno dotarła do mnie informacja że istnieje coś takiego jak metoda klejenia na żelazko. Eureka! Wink i całą serwetkę naklejałam po prostu jako cały motyw. Nałożyłam tyle warstw lakieru i zużyłam tyle arkuszy papieru ściernego Wink że już nie miałam do tego głowy i tak musiało zostać. Dziękuję za spostrzeżenie i pewnie gdybym ją jeszcze miała to zaraz chwyciłabym lakier i doprowadziła całość do ładu Wink
Druga skrzynka to faktycznie misz masz Smile chyba zastosowałam tutaj prawie wszystko, bo są jeszcze złocenia, których na zdjęciu niestety nie widać. Bardzo zależało mi aby utrzymać całość w stylu retro. Ach uwielbiam te klimaty! Smile Skrzyneczka była prezentem ślubnym i do końca zastanawiałam się czy czegoś tu jeszcze nie brakuje... na szczęście zostawiłam ją w spokoju i wygląda jak wygląda Big Grin
A tak zdjęcie jest czarno - białe Smile

[Obrazek: 86368bfcdeed970emed.jpg]
Odpowiedz
#5
No zazdroszczę Ci Smile
W sumie, to jestem tutaj nowicjuszem/świeżynką więc...
Moim skromnym zdaniem z tą pracą mogłabyś spokojnie wystartować w konkursie, który odbył sie niedawno,a na który brakło mi czasu, spokoju ducha i chwili na pomyślenie, ale myślę, że na pewno oglądając prace konkursowe większość zatrzymałaby się i nad Twoją.
Wiadomo, co za dużo, to nie zdrowo, ale poniekąd rozumiem ten misz-masz, bo (przynajmniej ja nie robiąc jeszcze prac dla klientów) chciałbym przetestować mnogość technik i pomysłów na możliwie małej ilości przedmiotów.
Ale podoba mi się Smile
Od razu widać, że Świeżynka i owszem na tym forum, ale nie w świecie decoupage.
Chylę czoła i widzę, że jestem bardziej "świeży", niż Ty Smile
Odpowiedz
#6
Ulala, przepiękne prace, takie "na bogato" Smile bardzo ładne, chociaż zdjęcia za dużo detali nie pokazują niestety, widać że początkująca to raczej nie jesteś Smile mi się chyba najbardziej podoba ta druga szkatułka, co jest jak na mnie dość dziwne, bo niby nie przepadam za paskami, ale na tej drugiej szkatułce mi nie przeszkadzają nic a nic Smile piękne prace Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
Widze ze klimaty mniej wspolczesne nie sa ci obceSmile
Podobaja mi sie wszystkie prace. Paseczki rzadzaSmile
Odpowiedz
#8
Przepiękne te skrzyneczki i mi się bardziej podoba druga. A gdyby tak wtopic transfer zdjęcia pary młodej w sepii, myślisz że nie zepsułby się klimat? Bo skrzyneczka stylizowana jest na starą, a wiadomo - współczesna para jest nowoczesna. Pozdrawiam
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz
#9
Ale gdzie ty widzisz tą współczesną parę? Ja tam widzę retro zdjęcie pary sprzed lat :O
Odpowiedz
#10
Różyczka napisała, że to prezent ślubny, więc pomyślałam o parze młodej na pokrywie kuferka. Parze młodej, dla której jest ten prezent, z teraz, z 2014 roku Big Grin a nie z dwudziestolecia międzywojennego Smile
Zapraszam na bloga! http://decupug.blogspot.com/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl