Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje prace, szkatułka z reliefem str 17
Znam Twoje niektóre prace z fb dlatego pamietam jak wygladają.Mnie się to bogactwo bardzo podoba.Co mi przeszkadza to ten fotosik .Angry.Poza tym wszystko piękne Angel .Ja was podziwiam dziewczyny.Ja jednego forum plus fb nie ogarniam ,a wy dajecie czadu na kilku! SZACUN!
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
Dziękuję za komentarze Smile Ginger miło, że tak samo jak ja odczuwasz słabość do tego bogactwa...Czasami wiem, że przesadzam ale chyba nie byłbym sobą gdybym sobie odmówiła czasem tej koronki, która przecież tak pasuję ...Wink
A Z fotosika już nie korzystam bo pisałyście już w tej sprawie, czy nadal jest coś nie tak ze zdjęciami?
A jeśli chodzi o forum i fb to żałuję, że nie mam więcej czasu by buszować po forum bo wiele ciekawych rzeczy można się tu nauczyć Smile
Odpowiedz
Moje tegoroczne jaja. Jakoś nie do końca widzę siebie w pisankach ale chyba nie poszło mi tak źle. Przedstawiam jaja w pasy i w złocie.

[Obrazek: 678c95ec-2e08-47a5-a3d8-49169418e159_zpspgs8klrd.jpg]

[Obrazek: 1863f330-2612-4cf1-b3e1-83e403034fe2_zpso7uq3y6o.jpg]

[Obrazek: 3fa2c717-8dd8-494f-aa37-b836c8bc79c1_zpsbstmkqee.jpg]

[Obrazek: d2459fa2-bdcd-42a8-8073-e91aebf55fc2_zps2qsrssyb.jpg]

[Obrazek: a439040e-c4f0-47db-88b5-4f29a00bcda4_zps3z5ibf7o.jpg]


Mam nadzieję, że zdjęcia nie są za duże...
Odpowiedz
poszło Ci szalenie dobrze!! baaardzo mi się podobają i te w paski - cud spęki, chlapki i kogutki w ramce, i te ze złoconą koronką - super pomysł! nieśmiało zapytam, czy mogłabym wykorzystać takie rozwiązanie pisankowe? tzn. koronkę... Shy
Odpowiedz
Dziękuję Marto! Bardzo proszę korzystaj z koronek tylko koniecznie się pochwal efektami Smile !
Odpowiedz
Złota koronka naprawdę wygląda jak złota Smile Świetny pomysł z tymi paseczkami. A najbardziej podoba mi się ich postarzenie.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Takie koronkowe robiłam w tamtym roku. Fajny efekt Smile. W tym roku postawiłam na pół sznurek , pół decu .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wspaniałe jaja Smile Kogucie bardzo ciekawe, ale złoto-koronkowe jeszcze bardziej mi się podoba. Pomysł z ozłoceniem koronki na pewno kiedyś wypróbuję, jeśli można Wink
Odpowiedz
Ojej dziewczyny dziękuję za każdy komentarz! Nie spodziewałam się tylu pozytywnych słów !! Smile Bałam się, że przesadziłam z tym postarzaniem ale przekonałyście mnie, że jednak nie Smile Smile
Faktycznie słyszałam, że Vika lubi kuraki w każdym wydaniu, ciekawe czy mojej przypadną Jej do gustu Wink
A złota ramka to pasta strukturalna malowana na złoto Smile
Odpowiedz
Te w paski są niesamowite. Oryginalne bardzo, a jednak świąteczne (ale trochę Wink)
Koronkowe też fajne, ale kurki górą!!!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl