Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RE: moje prace, szkatułka z reliefem str 17
Mnie się butla też spodobała ale koronkę to bym zdjęła Wink
Odpowiedz
Reklama
Mnie nie ma na tym drugim forum Sad . Na pewno zagłosowałabym na nią . Dla mnie śliczna . Te dodatki - uwielbiam takie coś Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Paryska... Ale bez kokardki.
Odpowiedz
Przejrzałam Twój wątek i stwierdzam, że bardzo fajne są te Twoje retro prace Smile od pierwszej strony począwszy Smile może rzeczywiście trochę dużo dodatków, ale chyba nie powinnam się odzywać bo sama często grzeszę nadmiarem Wink śliczny lampion na str. 6 i bombasy z 7 - medaliony i sowy <3
Odpowiedz
Dziękuję pięknie za wszystkie uwagi i miłe słowaSmile jednym się ozdoby podobają innym nie Wink a wyobraźcie sobie ze na początku było tych ozdób więcej. Chciałam żeby to była taka paryska miłosna opowieść i chyba pofrunelam razem z tymi motylami Wink
Odpowiedz
Za późno:kokarda przyklejona i ruszyć się nie chce Wink juz motyle bardziej chętne Wink tak sobie myślę że gdyby nie na gorze to pewnie gdzieś indziej bym tą kokarde wpakowała Wink walczę z tą kokardową przypadłością ale nie mogę się powstrzymać Wink
Odpowiedz
Reklama
Butla świetna, ja bym zrezygnowała z tych sospesowych motyli, ale to tylko dlatego, że mi osobiście się sospeso nie podoba. ;o)))
Kokarda za to jest świetna, fajnie wywiązana ;o))
Odpowiedz
Dziękuję Smile
Odpowiedz
Bardzo ladna butelka. Ciekawa i starannie wykonana.
Odpowiedz
Butla super! Motyle mi pasują, ale kokarda za to nie bardzo Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl