Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
#51
(06-26-2014, 01:08 PM)gerda_w napisał(a): Druga podpowiedź.... Angel
Surowiec ten pochodzi od.....
...powiem tak:
Ulubieniec wiedźm i wróżek, przy okazji ściera kurze Naughty
KOT? Smile
Odpowiedz
Reklama
#52
Żwirek? Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#53
Brawo! Gratulacje dla Marzenki (DecouDream) i oklaski na stojąco Smile
Brawa tym bardziej, iż jest ona Panią króliczka Dextera, nie kiziutka żadnego Smile
Owa gruboziarnista masa, to nic innego, jak żwirek bentonitowy (oczywiście świeżutki i lawendą pachnący). Jest w kolorze szpachlówki, wymieszany z nią tworzy świetną gruboziarnistą masę (choć z nazwy jest drobnoziarnisty). Jako, że pochłania doskonale wilgoć, dobrze pije bitum, co daje cudny i mega stary wygląd w tym przypadku obrazu, jakby wygrzebano go ze starej piwnicy Naughty
Żwirek ów za pozwoleństwem i aprobatą kiziora mojego, który zawsze leży obok, jak tworzę, i każde medium czy farbę musi obwąchać. Uwielbia pędzle - najchętniej wytrącać mi z ręki Dodgy
Dzięki niemu orientalny obraz został ukończony, a nowy materiał do decou wprowadzony Cyklop
A Castiel Nasz wygląda tak....


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#54
Brawo i moje wielkie uznanie za kombinowanie Smile
Ja żwirku jeszcze nie posiadam, bo i kota nie mam - póki co...
ale to się zmieni Naughty - znaczy w kwestii kota (a co za tym idzie i żwirku Tongue) - twoje sugestie odnośnie nowych jego zastosowan zapamiętałam Smile

Dla obrazu jestem bardzo na tak i ochoczo go lajkuję.


P.S. Też myślę o brytyjczyku, znaczy chyba bardziej o brytyjce...
Odpowiedz
#55
Gerdziu, dziękuję bardzo. Nie ukrywam, ciężko było odgadnąć. Jest mi bardzo miło, że ktoś i mojego imienia użył, i o Dexterze futrzaku wspomniał Smile Dexteriusz mimo iż kotem nie jest, żwirku używa. Regularnie.
Twój kot przepięęękny!
I jeszcze składam jedne podziękowania: za nowy decou pomysł.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#56
Marzenko, myślałam, że Deksteriusz to bardziej wiórki czy inaczej przetwarzane drewienko za podłoże będzie preferował (Brenda, mojej chrześnicy wolała właśnie takie coś), a tu proszę - żwirek. Skoro więc masz, wykorzystasz Smile Do dzieła kobitko, do dzieła!
Podziękowania Castielkowi przekazałam, bo jak zwykle leży obok na biurku i mam wrażenie, jakby liczył moje uderzenia w klawisze 125, 126, 127..... hahahah
Odpowiedz
Reklama
#57
Bardzo ciekawa praca z wykorzystaniem tajemniczych Wink preparatów Wink))
Nie wiem, czy moje koty przetrawią brak żwirku Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#58
hahahahah a zamierzasz strukturę na całej ścianie stworzyć? Moja Droga, o ile ograniczysz się do mniejszych rozmiarów decou-dzieł, to garść lub dwie żwirku Twoje kiziutki zapewne odstąpią Smile
Swoją drogą, nie chwaliłaś się nimi w wątku "nasze zwierzaki". Zaprezentuj czem prędzej ich cudne pyszczki Cyklop
Odpowiedz
#59
hihihihi potrzeba matką wynalazków Smile
Odpowiedz
#60
Hurra! Apawlaczka wyjaśniła mi, jak zmieniać nazwę wątku. Uważnie przeczytałam, zrobiłam - udało się Cyklop Dziękuję Aniu Smile

Wracając do tematu........talerzy.......
Pewnego razu odwiedziłam Ieka i takie talerzyki wpadły mi w łapki. Plan był zrobić cały zestaw, ale od prób należało zacząć. I właśnie tak owe próby wyszły, hmmmm Undecided
Proszę o łagodny wymiar kary, bo to najpierwsze moje spotkanie ze szkłem w decou Blush i jako, że zachwytu we mnie nie wzbudziły, nie wróciłam do tematu, ale kto wie......?


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl