Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
#1
Smile 
Decou towarzyszy mi od dawna. Zaczęło się od pomysłu na relaks, a okazało sie tak wciągające, że obecnie biurko jest pozastawiane przeróżniastymi specyfikami, koniecznością okazało się zrobienie naściennych półek na serwetki, a na "surówki" czyli przedmioty do zdobienia trzeba było nabyć plastikowe skrzynie, bo były (choć właściwszym określeniem byłoby - walały się Wink ) wszędzie!
Tym sposobem, ani się obejrzałam, a relaks przerodził się w pasję! I wiecie co? BARDZO MNIE TO CIESZY Big Grin Wiecie? Pewnie, że wiecie! Przecież też to czujecie...na pewno...


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#2
Wow...Takie cuda robisz i jak widzę na forum dość długo ,a ty chowasz to wszystko przed nami?Bardzo mi się pudło podoba i zabieram sobie zanim inni się tu pojawią.Czekam na dalsze prace i może jakiś tutorial czasem?
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#3
Cudna skrzyneczka różana. Piękny kraczek jest jak smaczek Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#4
Piękne, piękne.
Chciałbym umieć coś takiego zrobić.
Marzy mi się taka herbaciarka od dawna.
Odpowiedz
#5
Piękna praca. Świetne cieniowania a do tego dwuskładnikowiec. Pysznie!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#6
Żeby tak się ukrywać...?
Żeby ukrywać takie prace...?
Ojjj... Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
Ależ cudowna . Kochana dawaj biegusiem inne swoje cuda .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#8
jest to prawdopodobnie piękny i dopracowany chustecznik, ale trudno oceniać jak mało widać :-) Postaraj się wrzucić większą fotkę i napisz coś o tym, co pokazałaś :-) Z tego co już widać, cieniowania to Twoja mocna strona ;-) czekan na więcej :-)
Odpowiedz
#9
Ech takie cieniowania to coś niedoścignionego dla mnie ;o)) jeszcze ;o)
Odpowiedz
#10
Widzialam wczoraj tyle co wypatrzylam. Podoba mi sie bardzo. Ladne cieniowania.
Ale zdjecia -plisss- daj wieksze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl