Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
#41
Bardzo ciekawa praca - opowiadaj ze szczegółami, co i jak zrobione Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#42
Tak tak - dawaj przepis .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#43
Ja cię nie piórkuję! Podoba się! Gossip Spodobał się Wam........decou-maniakom o wiedzy, umiejętnościach i kunszcie przewyższającym moje najśmielsze starania i pragnienia.....Toż to uznanie ze wszech miar radujące me serce, że o bananie na twarzy wymalowanym nie wspomnę. Dziękować, dziękować Blush

Odpowiadając na pytania, o tworzenie:

obrazek - to grafiki, gdzieś i kiedyś w necie znalezione, trochę poprzerabiana, by na starsze wyglądały. Wydrukowane na cienkim papierze listowym z fakturą, jakby płótno imitującą, co by do blejtramu pasowały. Druknięte na atramentówce, zabezpieczone lakierem do włosów (z braku fiksatywy), potargane na potrzebne elementy i przyklejone.

patyczki - to bambus oczywiście, nieodłącznie kojarzący się z orientem.

masy i inne babziania - najpierwsza była gładka oraz mniej gładka Wink masa strukturalna. Później przyszła kolej na masę szpachlową, bo rzadsza i inną fakturę dająca. Na koniec "tajny" składnik, który gruboziarnistą masę udaje, a nawet zastępuje Naughty Z braku stosownej masy i zbyt późnej pory, by zakupy poczynić (a czekanie do dnia następnego w naturze mej nie leży Dodgy ), trzeba było wymodzić coś z niczego. Pół godziny szperania, testowania i znalazłam! Idea Nie w każdym domostwie pewnie do znalezienia, a jest to.......a może mała zagadka? Co to może być? Kto zgadnie, co tak świetnie w decou się odnajduje, a do decou przeznaczone nie jest Naughty
Odpowiedz
#44
Wiesz co dużo rzeczy sie w decu odnajduje a nie koniecznie do tego jest przeznaczone. Ja nawet nie próbuję zgadywać - bo to może być wszystko Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#45
Big Grin podpowiedź pierwsza, bo zbyt ogólnie było: nie stosuje się tego w kuchni, nie jest też do jedzenia. Ma się to dzięki czemuś...komuś....czemuś... hahahha. Kiedyś, na jakimś forum (cy cuś Wink ) przeczytałam, że prawie każda decoupażanka "to" ma (choć nie powiązałabym tak bezpośrednio jednego z drugim) i właśnie "to" przyprawiło mnie o ów pomysł Naughty
Odpowiedz
#46
Ja nie jestem miłośnikiem orientu ani sospeso, ale jedna i druga praca bardzo mi się podoba.

A czego mogłaś użyć do tej struktury.... nie wiem! Tongue
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#47
(06-24-2014, 10:28 AM)Merilon napisał(a): Te patyczki to je bambus Smile A tak wogóle gerdo, to ten pałac i te znaczki to jest serwetka ?? Bo jeśli to jest serwetka to ja muszę ją mieć !!!!!
Bambus, no raczej Bangin
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#48
Jaka zagadka ! ja nie mam pojęcia Big Grin ale może nasze vipki coś wykombinują Wink
Odpowiedz
#49
Dajże drugą podpowiedź.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#50
Druga podpowiedź.... Angel
Surowiec ten pochodzi od.....
...powiem tak:
Ulubieniec wiedźm i wróżek, przy okazji ściera kurze Naughty

(06-25-2014, 10:35 PM)mery napisał(a): O matko,nie byłam u Ciebie jeszczeSmile
Podobają mi się Twoje kombinacje,a herbaciarka jest śliczna,jak nie wiem coSmileSmile

Mery - witam Cie serdecznie w moich skromnych progach Blush Cieszę się, że podobają Ci się moje małe co-nieca Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl