Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
A ja tego zdjecia nie kojarze....braki mamTongue Ale tez MM to nie moja bajka.
Calos piekna. Dziewczyny juz wszystko powiedzialy. Ja dolacze sie do pochwal.
Odpowiedz
Reklama
Wiola widzisz? I na szkle da radę pracować Smile Asik jest tego najlepsiejszym dowodem.

Podróżniczko, obmalowywanie nie jest znów aż tak trudne. Ja zaznaczam delikatnie ołówkiem (najbliżej jak się da, ale z marginesem zarazem) gdzie będzie motyw. Jadę z czernią szerokim pędzlem resztę przedmiotu. Po przyklejeniu motywu cieniusieńkim pędzlem domalowuję braki. Jak farba nie będzie zbyt gęsta, to żadnego śladu nie będzie, że domalowywane Wink a i precyzyjnie wychodzi.

Ataner - dziękuję i cieszę się, że Ci się podoba. Mnie ta czarna seria to naj, naj....

Oli i Shanna - miło mi, że i Wam przypadło pudełeczko owe do gustu Smile
Odpowiedz
A czym lakierowałaś?
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Od lat, do prasowanych grafik i obłych przedmiotów, używam lakieru w spray'u, nabywanego w Leroy'u (mały, ok 13 zł, duży ok 20 zł):
http://www.leroymerlin.pl/farby/emalie-a...,l811.html

Kilka cienkich warstewek świetnie zabezpiecza, nie żółknie i najważniejsze - równiutko pokrywa przedmiot (ślady po pędzlu odchodzą w niepamięć Smile ).

Dla wszystkich wzrokowców - zdjątko załączam Naughty


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Dzięki. Nawet mam ten, tył ikon nim zabezpieczam zawsze Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Wink są wśród Nas fani budowlanego Naughty

Do pudełek zwykle matowy używam, ale do jajek i baniek, to połysk, bezapelacyjnie Cyklop
Odpowiedz
Reklama
Są są. A najlepsze, że gdy wybieram się na zakupy z mym Mężu, biorę farbę, pędzle, benzynę lakową, bejce i inne cuda, to osoba w kasie zawsze patrzy właśnie na niego i pyta: "Chce pan fakturę czy paragon?" Zawsze się z tego śmiejemy Wink
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Marilynkowe pudełko świetne - prostota i siła wyrazu.
Odpowiedz
Gerda dzięki za foto . Kolejny preparat do zapisu na listę zakupów . Najgorsze że do LM mam ponad 100km Sad. Gerda Ty przez neta w LM zamawiasz?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Pudełko z MM jak najbardziej w moim guście Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl