Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
decou Gerdy - małe pudełeczko z MM - str 16
Wiola, duże to śmigam żelazkiem.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
DD ja jeszcze się nie naumiałam żelazkiem Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Proszę Cię, spróbuj raz. Potem już nie będziesz chciała inaczej.
(biała farba+wikol z odrobiną wody+serwetka+żelazko+inny lżejszy klej+lakier)
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
DD dzięks za przepis Wink.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Pudełko bardzo eleganckie. W sumie jeszcze takich dużych obrazków nie drukowałam na serwetce. będę musiała to przećwiczyć Smile

wiolka, musisz spróbować koniecznie! bajecznie proste, zakochasz się w żelazku...jakby to nie zabrzmiało Big Grin tylko pamiętaj o lżejszym kleju na przyklejony motyw, bo jak położysz lakier to zmarchy się porobią.i nie wiem jak u innych Dziewczyn, ale jak kładę ten drugi klej to na schłodzony motyw, bo zauważyłam ze jak za szybko położę na taki zażelazkowany motyw to tez zmarszczki się robią...chyba że to zależy od serwetki. sorry, za off top Smile
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Asik, zgadzam się. Lepiej poczekać.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
Smile
Serwetkowa Marylinka żelazkiem została przeleciana Wink i w tenże sposób przyklejona. Przykryta delikatnie lakierem w spray'u i cudnie pachnącym woskiem potraktowana Smile

Wiolu, nie ociągaj się, tylko łap za żelazko (bez duszy Wink ) i, jak raz przykleisz motyw, pędzlem już bez absolutnej konieczności nie będziesz tego robiła Smile To jedyna forma prasowania, do której się rwę hihihi
Odpowiedz
Gerda nie wiem czy na szkle da się prasować Dodgy.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Wiolka- da rade. Ostatnio flaszke tak zdobilam Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem ogromnym. Jak można uzyskać taki efekt? Postać biała a tło czarne. Wiem podmalować. Ale mi to zupełnie nie wychodzi. Tym bardziej podziwiam.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl