Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje:)
#31
Faktycznie może i lepiej by wyglądało z głową, ale i tak świetnie się to komponuje.
Za to pomysł z reliefem jest powalający, chyba kupię precyzyjny nożyk i będę wycinać i wycinać i wycinać (prawie jak ten świstak, co zawijał i zawijał) ;o))))
Odpowiedz
Reklama
#32
To wycinanie to rzeczywiście taka świstacza praca i można się nieźle nawkurzać, ale ma się przynajmniej taki szablon jaki by się chciało, może nie idealny, ale w pełni swój Smile
A co do pani bez głowy, to urzekło mnie to kimono, a że głów w tym zestawie wiele to postanowiłam ją ukrócićTongue
Odpowiedz
#33
Szkatułka mistrzowska, naprawdę jestem pełna podziwu! Komplet japoński też bardzo piękny, choć mnie również przeszkadza zdekapitowana gejsza Smile

Bardzo ciekawe wykonanie tej afrykańskiej butelki, takie motywy kompletnie mi nie leżą estetycznie, ale świetnie to zrobiłaś, masz jakieś bardziej szczegółowe zdjęcia?
Odpowiedz
#34
                   
Niestety fotograf ze mnie marny... jak tu zrobić zdjęcie czegoś co się tak świeci...
Odpowiedz
#35
       

   

   
Odpowiedz
#36
Bo kto to słyszał, żeby tak wybłyszczyć !!! Wink
Mo ładnie sobie poczynasz, ładnie. Ale ta butelka z balonem, ta jest piękna.
Nawet wiem kto ja zajuma... Wink
A i Maciuch z Beciuchem fajni Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#37
Butelka - bardzo fajny kształt, odpowiednio dobrany motyw . Wszystko razem fajowo skomponowane. Jest złoto i takie pastelowe kolorki - podoba mi się . Wczoraj na warsztatach oglądałysmy serwetkę z tymi aniołkami . Któraś z pań chciała na kielich to naklejać. Ale stwierdziłyśmy , że zostawimy na bombki. Twoje wyglądają super i ten blask . Pewnie milion razy lakierowane Wink. Powiedz mi co to za obwódka dookoła na tej środkowej?
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#38
A tu się zajumuje??? Ja to bym połowę Waszych prac zajumała...aż wstyd coś pokazać Smile

Obwódka ze strzępków złoto- miedzianej folii a jako wykończenie taka ni to tasiemka ni to sznurek... w każdym razie złote i cienkie daje równe wykończenieSmile

A bombki lakierowane ok 6 razy wodnym lakierem do drewna i ostatnia warstwa lakieru jachtowego.
Odpowiedz
#39
Tutaj największą zajumaczką jest Olka Wink. Bardzo pomysłowo zrobiłaś tą obwódkę . Gdybyś tak jeszcze mogła zrobić fotę ze zbliżeniem na nią byłabym wdzięczna Smile.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#40
   
Niestety bombki są szczelnie zapakowane na strychu, ale tutaj trochę lepiej widać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl