Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moje:)
#1
   
   
na początek powinno wystarczyć Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Ja nie widzę Sad
Odpowiedz
#3
Kurcze... jak załączałam normalnie tak samo wyglądało i nic nie było widać tylko te małe ikoneczki obrazka Sad
Odpowiedz
#4
dooooopa ja też nie widzę
Odpowiedz
#5
A u mnie pięknie się otworzyły .Marta bardzo starannie wszystko wykonane z takim smaczkiem . Mnie urzekły te słoiczki na przyprawy . Świetnie skomponowane motywy są takie kolorowe - super.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#6
Butelkowy szał Big Grin Ładne są, fajnie komponujesz motywy.
Ja nie mogę się przekonać do zrobienia jakiejś butelki, a na siłę nic nie będę robić Tongue Gdy mnie coś natchnie, spróbuję...
Podobają mi się Twoje prace, a najbardziej słoiczki te dwa różane i oczywiście szkatułka z ostatniego linka. Taka czyściutka, dokładna, super wyglądają te cieniutkie reliefy. One są z szablonu czy z wyciętej sklejki? Śliczna Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
Postaraj się wkleić zdjęcia jeszcze raz (tak jak mówi Natabus - zdjęcia, a nie linki do nich).

Mnie się podoba ostatnia szkatuła, jest bardzo, bardzo udana, brawo za nią Smile
Twoje butle też niczego sobie, a wiem co mówię, bo od oglądania butli jestem specjalistką Tongue
Odpowiedz
#8
Butelki takSmileSmileSmile
Odpowiedz
#9
No cóż... Na początek wystarczy - wrażeń Wink
Bombki i ostatnie pudełko najbardziej w oko mi wpadły. Co nie znaczy, ze reszta pozostała nie zauważona Smile
Bardzo ładne prace. Zarówno kompozycyjnie jak i pod względem wykonania to raczej nie początki...?
Odpowiedz
#10
Ja też nie widzę :-(
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl