Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przywitam się i ja
#1
Witajcie.Cieszę się,że natknęłam się przypadkiem dosłownie na to forum.Fajnie wiedzieć że niby daleko ale w sumie tak blisko jest ktoś,kto ma takie zainteresowania jak ja (czytaj:bywa postrzelony lub porażony).Rękodziełem zajmuję się od dawna,ale co jakiś czas zmieniam kierunek-był haft krzyżykowy,była biżuteria a od roku jest decoupage.Żeby było śmieszniej jeszcze jakieś 2 lata temu,kiedy koleżanka namawiała mnie-choć nauczymy się tego-ja Jej odpowiadałam,że to ostatnia rzecz której chcę się nauczyć.A tu proszę-samo przyszło-całkiem niespodziewanie.Nie ma dnia bym czegoś nie dłubała.Mało tego-porzuciłam posadę pielęgniarki na rzecz tej pasji-a co tam.Mąż lubi kiedy tym się zajmuję,więc chwała Mu za to że ktoś zarabia na utrzymanie rodziny bym ja mogła oddać się temu,co lubię.Nie powiem bo też na tym zarabiam ale nie są to kokosy.No to się tu Wam rozpisałam.Cała ja.A jeśli jest tu ktoś z Bydgoszczy-chętnie się spotkam na pogaduchy i wymianę doświadczeń.Pozdrawiam
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj, fajnie, że się na nas (przypadkiem dosłownie Wink ) natknęłaś - widocznie tak było zapisane w gwiazdach.
A skoro w decou już świeżynką nie jesteś to zakładaj biegusiem swój watek w Naszych Pracach i pokazuj, pokazuj Smile
My ogromnie lubimy sobie poogladać prace nowych forumowych nabytków.
I oczywiście mamy swoich przedstawicieli i w Bydgoszczy (pewnie same się przyznają jak tu trafią).
Odpowiedz
#3
Witaj Smile "Przypadki" często bywają najtrafniejsze.
W przypadku "przypadku" tego forum jestem pewna, ze najtrafniejszy Smile
Odpowiedz
#4
Witam serdecznie Smile Czekam na Twoje prace z niecierpliwością Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#5
Witaj.
Odpowiedz
#6
Witam imienniczkę, przypomniałaś mi moją ulubioną zabawę z podstawówki, kiedy z koleżankami nazywałyśmy się imionami i nazwiskami wspak Big Grin Od razu czułyśmy się jak przybysze z egzotycznego kraju Wink
Witaj i pokazuj swoje prace!
Odpowiedz
Reklama
#7
Hej Aga .
Odpowiedz
#8
Witaj. Szczęściara z Ciebie ze możesz robić to co lubisz, a nie to co musisz Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#9
I ja Cię witam Wink))
Twój nick bardzo mi znajomy z 40-tek Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#10
Witaj ;o))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl