Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyba już czas zaistnieć i podziękować za wiedzę jaką się dzielicie ;o)
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie i tak jak w tytule serdecznie dziękuje za całą Waszą wiedzę jaką wyczytuję tu już od października.


Jak się zaczęło?
Hmm... trochę z przymusu, bo firma wysłała mnie na szkolenie z materiałów decoupage, które sprzedaje.
Szkolenie prowadziły Panie ze Stamperii ;o))
I zgadnijcie w jakim języku? Oczywiście po włosku z tłumaczeniem na angielski. Było bardzo ciekawie, przez 8 godz tego szkolenia wykonałyśmy po 3 prace. Dwie wyszły mi bardzo sympatycznie i od razu zostały sprezentowane, trzecia nie wyszła tak ładnie jak bym chciała.
Obiecałam coś zrobić koleżance na urodziny własnoręcznie i się zaczęło....
Achy, zachwyty i to pytanie, a dlaczego Ty się tym nie zajmiesz skoro Ci to tak ładnie wychodzi?

Ale uwierzcie mi rzuciłam się z motyką na słońce. Zrobiłam jej szklaną misę z wizerunkiem "Muchy". Spękania miały być dwuskładnikowe, a wyszły dwuskładnikowe i dodatkowo jednoskładnikowe, kombinowałam jak głupia by to naprostować i by jakoś wyglądało. Całe szczęście, że koleżanka z tych co to im się wszystko podoba, a już najbardziej to że komuś się chciało dla niej coś samodzielnie zrobić. ;o)))

No to zaczęłam i z każdą kolejną ozdabianą rzeczą uczę się czegoś nowego i tak już chyba zostanie ;o))
Odpowiedz
Reklama
#2
No i niech zostanie!

Fajnie, że do nas zawitałaś, witaj Smile
Odpowiedz
#3
OOO kolejna zarażona decu . Witaj Smile.
Odpowiedz
#4
Witamy serdecznie i zapraszamy do grona pozytywnie zakręconych Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#5
Och, jak ja bym chciała wziąć udział w warsztatach z decou po włosku Smile Oglądam sporo filmików na youtube, ale to oczywiście nie to samo...

Witaj, pokazuj swoje prace, a z racji swojej pracy pewnie będziesz mogła się z nami dzielić jakimiś ciekawymi nowinkami technicznymi w decou Big Grin
Odpowiedz
#6
Bakcyl to piękna rzecz...
Cześć Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Reklama
#7
Zostanie Ci tak, oj zostanie Big Grin
Witaj !!!
Odpowiedz
#8
WitajSmile
Odpowiedz
#9
Fajnie że się zdekonspirowałaś, witaj :-)
Odpowiedz
#10
Dziękuję za miłe powitania, a pracę wstawię jak tylko "rozgryzę" to wstawianie i pozmniejszam zdjęcia ;o)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl