Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Decoupage na mój sposób
#41
Ja też sie wybieram Smile chociażby po to żeby zobaczyć Hani pisanki Wink.
Odpowiedz
Reklama
#42
Dobrze wiedzieć że koleżanki będą prezentowały swoje rękodzieło. Chętnie pooglądam :-)
Odpowiedz
#43
(04-03-2014, 11:00 AM)vika napisał(a): Jestem na tak dla pudelka nr 1. Smile
no i wreszcie ktoś zdekupażował psa Tongue
Odpowiedz
#44
obejrzałam to co nam tu zaprezentowałaś i powiem szczerze, że bardzo mi się podoba dosłownie wszystko. Pojemniczek na pieczywo - skromny i elegancki, paseczki pięknie wyglądają, pozostałe pracki fajnie skomponowane i wykonane. Bravissimo
Odpowiedz
#45
Dziękuję. Staram się by mnie samej się podobało.
U Ciebie zachwycić można się wszystkim ale ten pojemnik na przydasie przeniknął w sferę moich marzeń. Motyw z dziewczynką i kurkami prześliczny. Jestem ciekawa czy to papier cz też obrazek wyszperany gdzieś z sieci?
Odpowiedz
#46
ooo zaglądałaś do mnie :-) miło mi :-) a motyw z netu, wrzucałam go już do wątku z obrazkami, musisz tam pogrzebać to go znajdziesz. transferowałam na lakier fluggera i podmalowałam akrylami.
Odpowiedz
Reklama
#47
...Będę dalej cieszyć oczy bo ideału powielić się nie da.
Odpowiedz
#48
Przepiękne prace.Podobają mi się wszystkie.Zarówno z kompozycji jak i wykonania.
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#49
Przed weekendem postanowiłam zrobić porządek w szafie z ubraniami do której wszystko w ostatnim czasie trafiało. Miałam wielki plan pozbyć się rzeczy które przestały być noszone. W męskiej części która pękała w szwach nic zbędnego nie znalazłam więc przeszłam do przerzedzania swoich skromnych zasobów. Część ubrań wylądowała w worku a na wyjściu licząca niewiele damskich ciuszków szafa opustoszała... Uświadomiłam sobie że do życia wystarczają mi 3 pary legginsów i 4 ciepłe swetry. O nie! Pustej szafy być nie może. Musiałam popełnić choć dwa prościutkie wieszaki (lubię liczby parzyste) na których zawisną nowe nabytki. Znając siebie podeszwy butów zedrę nim znajdę bluzkę w której się zakocham i przywlekę do domu ale... najprzyjemniejszy decou-krok na paczątek zrobiony.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#50
Śliczne te wieszaczki ! takie "moje" Smile będą pięknie wypełniać pustkę w Twojej szafie, zanim ją zapełnisz równie pięknymi bluzkami Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl