Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
Decoupage na mój sposób - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: Decoupage na mój sposób (/showthread.php?tid=1817)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Decoupage na mój sposób - mirandatb - 03-31-2014

Herbaciarka s 13
Publikuje kilka zdjęć swoich prac. Czekam na Wasze opinie, sugestie... na krytykę. ...Jeszcze się uczę i to częściej w praktyce niż teorii... Uwagi wezmę sobie do serca i jeżeli nie przyniosą natychmiastowych zmian z czasem powolna metamorfoza zapewne nastąpi.


RE: Decoupage na mój sposób - mirandatb - 03-31-2014

Kolejne pudełka czekają w kolejce ale na nie mam już nieco inny pomysł. Szkoda że doba jest taka krótka bo szybciej mogłabym zacząć z nimi zabawę.
W przypadku pojemnika z serduszkiem zastanawiałam się czy nie skalać ciemniejszą farbą również wnętrza. Nie wiem czy kontrast między nadszarpniętą czasem stroną zewnętrzną a jednolitym wnętrzem w odbiorze jest spójny.


RE: Decoupage na mój sposób - mirandatb - 04-01-2014

Rzeczywiście pojemnik od początku miał być przeznaczony na chleb. Niestety córce bardzo przypadł do gustu i mi go podprowadza do zabawy. Muszę zrobić jej obiecany kuferek ale stale zastanawiam się nad wzorem. Pomysłów jest kilka a pokoik raczej mały. Musze uważać by go nie zagracić.


RE: Decoupage na mój sposób - DecouDream - 04-01-2014

Podobają mi się Twoje prace i też chętnie zwinęłabym to z serduszkiem. Cudne Smile
Reszta też super, nie widać, że zaczynasz.


RE: Decoupage na mój sposób - gofira - 04-01-2014

o witam witam rozejrzałam się u ciebie i najbardziej serduszkowy pojemnik mnie urzekł ta jego spójność i delikatność super
masz potencjał więc czekam na więcej Smile


RE: Decoupage na mój sposób - mirandatb - 04-01-2014

Więcej będzie :-)
Ograniczona liczba załączników troszkę to uniemożliwia. W celu dalszego publikowania konieczne jest chyba rozpoczęcie nowego wątku?


RE: Decoupage na mój sposób - abask - 04-01-2014

Prace śliczne i ze smakiem. Zabieram sobie komódkę z szufladkami Wink)


RE: Decoupage na mój sposób - Vika - 04-01-2014

No, Oli jako ten przewodnik się objawiła, dobrze prawi, posłuchaj i idź jak wskazuje.
A prace całkiem fajne, ja też ten pojemnik na chleb w pierwszej kolejności Wink


RE: Decoupage na mój sposób - asik1979 - 04-01-2014

o nie, nie! przykro mi abask, ja anektuje sobie tą "komódkę" (ponieważ, iż, że nigdy jeszcze nic nie zaanektowałam sobie na tym forum wiec wybaczyszWink ) i jeszcze chustecznik Big Grin
koszyk na chleb-bardzo fajny, ale chyba rzeczywiscie powinnas troche "postarzyc" (sama mam podobny problem - środek zbyt nowy w stosunku do zewnątrz).
Najmniej mi leży pudełko z różami, ale nie chodzi o wykonanie, raczej o połaczenie dwóch rodzajów róż (inna góra a inny dół), no ale ja nie lubie takiego łączenia, więc to absolutnie subiektywna ocena Smile


RE: Decoupage na mój sposób - Merilon - 04-01-2014

Przepiękne prace Smile bardzo lubię takie motywy i kolorystykę, jednym słowem mój gust Wink na przyszłość proszę zamieszczać większe zdjęcia, bo te są malutkie Smile