Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
#81
Tylko zlotych monet w nim brakuje.
Piekny jest.
Odpowiedz
Reklama
#82
Dzbanek jako metal to nie do końca moje klimaty, ale jak ty to dziewczynko wykończyłaś cudni ;o))
Skąd Wy bierzecie te turkusy, seledyny i wciskacie w to złoto. Ech nie mam pojęcia, ale kolorystyka i wykończenie mi się podobają.
Odpowiedz
#83
piękna zielona rzecz!!!! bardzo mi się podobają te spękania złote na zielonym tle, świetnie to wygląda.
Odpowiedz
#84
Dziękuje bardzo Smile strrrrasznie się cieszę, że się podoba... o ile można się cieszyć "strasznie", ale "bardzo" to za małe słowo Wink
On jest w sumie taki jak z marmuru trochę, ni to zieleń ni turkus, zależy w jakim świetle się na niego patrzy. Ale mieszałam niebieski, żółty i odrobinę białego, bo mam kolory tylko podstawowe i rozrabiam. A lakier, nic nowego, Flugger po prostu. Myślę, ze połysk to raczej kwestia ilości warstw, bo na pewno nałożyłam ich z kilkadziesiąt, trudno było wtopić w niego te porowatości starego metalu, stąd tak wiele i szkli się Smile

Czy któraś z Was ma sprawdzony hosting zdjęć, jest zadowolona i mogłaby mi polecić? Czasem brakuje mi, że nie ma możliwości wstawienia przez forum zdjęć w większej rozdzielczości. Byłabym wdzięczna Wink
PS. Ja ostatnio na forum tylko "na szybko", stąd i niewiele też w Waszych wątkach. Moja sunia ma szczeniaczki i one absorbują większość mojego czasu. Smile
Odpowiedz
#85
(05-12-2014, 07:15 PM)AlaJ napisał(a): PS. Ja ostatnio na forum tylko "na szybko", stąd i niewiele też w Waszych wątkach. Moja sunia ma szczeniaczki i one absorbują większość mojego czasu. Smile

Nie bądź taka, pokaż psinkę i jej gromadkę Taz
nasze zwierzaki
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#86
no no dzbanek iście magiczny i te przenikanie kolorów nic dodać nic ując bardzo dobra robota Smile
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#87
   
   
   
   
   
Odpowiedz
#88
Ważka w trawach o perłowym wschodzie - piękne!
A gdzie zdjęcie z góry??
Odpowiedz
#89
Ależ tam cała paleta barw, fantastycznie perłowe - dobrze to Vika ujęła ;o))
Ujęcie ważki w 3D niesamowite.
Odpowiedz
#90
Dziękuje Heart
Vikuś jest i góra... Wink
   
   
   
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl