Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
#1
Witajcie Smile Tym razem tutaj...
Pierwszy eksperyment, czy potrafię zamieścić zdjęcia.
Butelczyny:
   
   
   
   
   

ufff... udało się Wink
Odpowiedz
Reklama
#2
Zaczynasz z przytupem Smile bardzo dobre butelki - pod względem motywów najbardziej podobają mi sie paryska i londyńska, ale wszystkie są bardzo starannie zrobione, pięknie wylakierowane. Tylko czemu nie mają bidulki zakrętek? Smile
Odpowiedz
#3
Fajnie jest rano wstać i na dzień dobry obejrzeć coś ładnego. Udane butelki, bardzo mi się podoba na nich tło ( motywy też, to oczywiste). Czekam na więcej.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#4
Rzeczywiście paryska i londyńska najlepsze, ale mnie zaintrygowały przetarcia na czarnej - są świetne, gdybyś tylko wybrała inny motyw (lubię róże, ale tu akurat ona zupełnie mi nie pasuje, albo może nie pasuje mi akurat ta...), to właśnie ta czarna byłaby tu gwiazdą Smile
Odpowiedz
#5
Moje faworytki to też paryska i londyńska . Płakałaś że daleko Ci do prac dziewczyn Wink. Ot kłamczucha Smile. Fajnie Ci te butelachy powychodziły . A jakie błyszczące - miodzio . Pierwsze koty za płoty czekamy na kolejne odsłony Wink.
Odpowiedz
#6
Ja obstawiam pierwsza. Bardzo mi sie podoba. Pozostale tez ladne,ale pierwsza naj.
Odpowiedz
Reklama
#7
Oj, to chyba nie są tak całkiem początki. A jeśli są to wielkie uznanie!
Paryska i londyńska najbardziej mi się podobają. Pozostałe też bardzo ładne, ale tamte naj..
Gratulacje Smile
Odpowiedz
#8
Piękne butelczyny :-) wszystkie mi się podobają, a najbardziej chyba ta pierwsza z różami Smile
Odpowiedz
#9
Fakt, paryska i londyńska robią furorę Big Grin Podobają mi się tła na tych wszystkich butelkach. Uwielbiam jak kolory się przenikają, uzupełniają, a te kropencje to mój ulubiony dodatek Smile Dodam, że bardzo podoba mi się również ta kolorowa serwetka z papugą. Alu, brawa dla Ciebie, niepotrzebnie się obawiałaś czegokolwiek Smile Dawaj więcej, bo smaczka wszystkim narobiłaś.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#10
Dziękuję, zaskoczyłyście mnie mile Smile Naprawdę nie spodziewałam się tak wielu pozytywnych komentarzy...
...urosłam... hihi Wink
A londyńskiej butelki, nie wiele brakowało, a wcale bym Wam nie pokazała, bo wydawała mi się zbyt prosta - tylko serwetka, lakier i odrobina patyny Smile

Erato - o nakrętkach zupełnie nie pomyślałam, obiecuję się poprawić, bo prawda, co mi z butelki jak nie można niczym jej napełnić.

Vika - te przetarcia na czarnej butelce to nic innego jak częściowo zatapowany crack jajkowy, starałam się pozostawić poziome spękania; gdy tak patrzę, masz rację motyw różany średnio pasuje, z tym, że ja "jestem mocno różana" i pewnie jeszcze nie raz wtrynię różę nie tam gdzie powinna ona wyrosnąć Smile ...

Wiolka - za Dziewczynami jestem lata świetlne i nawet nie spodziewam się, żebym była zdolna kiedykolwiek Was dogonić, zwłaszcza po obejrzeniu ostatnich jajek Viki...

Wirgo - dziękuję, zanim zaczęłam starałam przygotować się choć trochę teoretycznie i tak zalazłam tą kopalnię wiedzy, którą jest Forum, Wasze prace i wypowiedzi, staram się dostosowywać do Waszych rad na tyle, na ile pozwala mi mój warsztat.

DecouDream - dziękuje za motywację i dodanie odwagi Smile

Z francuskim motywem, mam jeszcze słoik na kawę w zanadrzu. Razi mnie w nim teraz wykończenie pokrywki i chętnie bym to poprawiła, żeby tło nie odcinało się tak od obrazka.
       

Wykonane prace pochodzą z przełomu grudnia i stycznia, wtedy właśnie zaczynałam, staram się wrzucać chronologicznie, od najstarszych do najmłodszych.
Odrobina kontrastów - kwiaty na śniegu:
       

I... bombka Smile
   
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl