Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
#71
Turkusy po drugiej stronie tęczy - Skrzaci Dzbanek.

Wyrzucony i nikomu nie potrzebny, zasypany w ogrodzie, czekał... na mnie czekał Smile znaleziony po latach, smutny aluminiowy dzbanek.
Bardzo wyrozumiały bo pozwolił mi na eksperymenty i tak sobie myślę... niech będzie teraz Skrzacim Dzbankiem z Drugiej Strony Tęczy. Przystrojonym w turkusy, odrobinę szlagmetalu, szczyptę cukru, mocno przetartym, by odcienie warstw spod spodu się przenikały, muśnięty odrobiną bitumu, i... a niech mu tam, przystrojony siateczką złotego cracku - niech będzie na bogato, by zamieszkało na nim słońce...
Stoi sobie teraz w mojej kuchni, zerkamy na siebie i nawet go lubię Wink

... a tak mnie "naszło" Wink

   
   
   
   
   
Odpowiedz
Reklama
#72
Kradnę Ci ten Skrzaci Dzbanek! Big Grin
Bardzo mi sie podoba. Nigdy nie robiłam prac z cukrem.
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
#73
Brawo. Pięknie Ci on wyszedł. Jakie kolory! A jaki blask! Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#74
Bardzo, bardzo przystojny Skrzaci Dzbanek z Drugiej Strony Tęczy w pięknej, turkusowo-złotej sukience.
I o pięknej posturze, dziś już niespotykanej.
I ze swoją własną historią.
Jak ja to lubię!

i równie chętnie postawiłabym go w swojej osobistej kuchni, by oczy me cieszył Heart
Odpowiedz
#75
Chociaż nie lubię zielonego to dla mnie bomba przemiana Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#76
Vika-za późno, już skradziony! kto pierwszejszy ten lepszejszy Tongue
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
#77
Aleś go wylakierowała kochana . Wygląda jak ze szkła i te cudne kolorki i mój ukochany złot . Piękności.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#78
Pękny dzbanek. Na pewno wdzięczny za drugie zycie Smile
A czym go wylakierowałaś tak na błysk ? (bo, że lakierem to prawie oczywiste, tylko jakim?)
Odpowiedz
#79
Ja się podpiszę pod dziewczynami gdyż cudny ten dzbanek !! dałaś mu drugie życie Smile już to kiedyś pisałam na forum, ale powtórzę, ja bardzo bardzo lubię połączenie turkusu i złota (abask toż to turkus a nie zieleń ! Naughty) cudo cudo cudo Smile no i spękania też ci super wyszły Smile ale po co cukier i co nim robiłaś ? Huh
Odpowiedz
#80
ale super zrobiłaś ten dzbanek! Wygląda jakby był z ceramiki, szkliwiony i wypalany . Świetny! Piękne kolory ma i krak super. No i ma swoją historię- lubię takie przedmioty z duszą Smile

No i mam pytanie- jakim lakierem go potraktowałaś? Bo błysk ma super!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl