Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
#51
Dziękuję, że odwiedzacie mój wątek, za komentarze i cenne wskazówki. Jesteście cudne! Smile
A niżej szkatułka, utrzymana w podobnym klimacie jak poprzednia, tym razem jednak góra wieczka szklista (czego oczywiście nie widać na zdjęciach hrrr...), reszta mat.
Na wieczku róże herbaciane, chciałam, żeby na pierwszy rzut oka wydawało się, że to "pozalewane" plamki, kleksy i dopiero z tych plamek wyłaniały się kwiaty, czy mi wyszło... hmmm

   
   
   
   
   

PS. Shannuś, ryż w jednym kawałku.
Odpowiedz
Reklama
#52
Wyszło!
Ja bym się nie obraziła, jakby one, te róże, nawet jeszcze bardziej plamkami były, zanim w te kwiaty by się dopatrzyły Wink
Mnie się podoba Smile
Odpowiedz
#53
I mnie też się podoba. Śliczne, klimatyczne pudełko. Super.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#54
Jakbym miala wybierac to jednak wole ta z zegarami. Mnie ona bardziej pasuje.
Odpowiedz
#55
Ha, ja też to ciemne, bo ciemnie, bo matowe, bo pierścienie bardziej koronkowe, bo całość super superowa jest. I właśnie tej ciemności wykończenie matem to najlepsze rozwiązanie. SUPER !!!
Odpowiedz
#56
i mnie zegary bardziej do mrocznych klimatów pasują niż delikatne róże. w pudełku z różami, jeśli już jest takie ciemne to ja bym nie dała białej koronki a ją delikatnie ciepła brązem, no ale to ja oczywiście.
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
Reklama
#57
Zależy co dla kogo. I ja wolę zegary, ale moja mama to porwałaby tę z różami.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#58
Bardzo ładne pudełeczka, takie klimatyczne. Koronka na pierścieniach wygląda świetnie. Oba pudełka bardzo mi się podobają, ale gdybym miała wybierać wzięłabym to z zegarem - jest świetne !
Odpowiedz
#59
Żeby nie było, że mnie nie ma... jestem Smile
Kilka jajek:

   
   
   
   
   
Odpowiedz
#60
oli nożesz kurczaki, oddaj chociaż jedno!
Ślicznościowe absolutnie - kolor, koronka, miodzio! I Bardzo pięknie sfotografowane, kolory się wspaniale uzupełniły. Tylko kształt mają te jajca trochę dziwny Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl