Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deq-wg-Ali :) - Na trzcinie przysiadła ważka, str.11
#91
No, się czuję usatysfakcjonowana Smile
Odpowiedz
Reklama
#92
Cała przyjemność po mojej stronie Smile
Odpowiedz
#93
No świetny pomysł! Fajnie porozdzielane nitki, pięknie wtopione, dodatki świetne, a ważka? Ważka najpiękniejsza. Super, super.
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#94
Hej, zagladam pierwszy Smile
Wazki sa swietne, motyw nie do ogrania, obojetnie w jakim kolorze i rozmiarze... taka mini magia fruwajaca, zawsze dodadza tego czegos pracy (vide wazki Agi dla mnie popelnione Smile
Kolory i ich rozplanowanie swietne, takoz wykorzystanie siatki w niekonwencjonalny sposob.
Odpowiedz
#95
Ala opowiedz co robiłas na tym pudełku - bardzo mi się podoba .
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
#96
Super !!! Ważka w nitkach, delikatne, poprzetykane słońcem...!
Pięknie !!!
Odpowiedz
Reklama
#97
świetna ta ważka! muszę powiedzieć, że ta skromna góra zaskoczyła mnieSmile nie wiem czego się spodziewałam Smile Ale pomysł świetny!
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#98
Ależ świetna ta skrzyneczka Wink)) Te niteczki i ważka - miodzio Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#99
Dołączam się do pochwał. Przepiękna ta szkatuła ci wyszła, te kolory są wręcz bajkowe, takie magiczne Smile a ważka - przepiękna, jak żywa ! bardzo bardzo piękna praca zarówno pod względem wykonania jak i kolorystyki i motywu Smile
Odpowiedz
tło super - bok tez bardzo bardzo mi się podoba tylko ta góra wieka jakoś taki oczopląs u mnei wywoluje ale może to tylko przez moja wadę wzroku
tak czy inaczej całość mi sie podoba
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl