Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#81
Anoś faktycznie . Jeszcze raz na nią zerkłam . Pczoła jak nic Wink.
Odpowiedz
Reklama
#82
Wszystkie prace są cudne i pięknie przemyślane Wink) Nie ma co więcej pisać... Nawet ta pszczoła pięknie bzyczy, taka muzykalna Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#83
Herbaciarka jest naj... Lubię ten motyw i szkoda, że nie mogę go znaleźć, bo bardzo by mi się przydał. Pierwszy chustecznik zaraz za herbaciarką Wink
Odpowiedz
#84
(02-28-2014, 01:32 PM)oli napisał(a): No to ja powiem, że mi się najbardziej podoba chustecznik różyczkowy, a na nim właśnie mucha! I ja go sobie od razu na stryszek zabieram. Bo nie jest dzięki musze słodki, romantyczny i tak dalej. Piekny element przemijania. Będe bronić muchy do upadłego!!!!
No nie, znowu... Znowu zabrała moją rzecz! Ale i tak zwinę Angel Ja jestem zachwycona różanym chustecznikiem, to mój ulubiony motyw z różami, a wycieniowałaś prze-pię-knie Heart I podobnie cieniowanie tła zachwyciło mnie na pudełku herbacianym.
Na brązowym chusteczniku swietnie skomponowalas serwetkę z reliefem.
Ptaszkowe pudło trochę ma zbyt jaskrawe kolory jak dla mnie, mimo ze lubię turkus, to tu aż razi w oczy Cool
Bardzo dobre prace!
Odpowiedz
#85
Wszystkie prace bardzo udane. W pierwszej chwili różany chustecznik najmniej mi się podobał, ale jak się mu przyjrzałam, to stwierdziłam, że różyczki wyglądają jak narysowane kredką, a cieniowanie i pszczółka - ołówkiem. I zaczął mi się bardziej podobać. Ciemny chustecznik ma przepiękny relief - i sam motyw i wykonanie. Jak go robiłaś - malowałaś biały, czy barwiłaś masę?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#86
Dzięki Smile Lejecie miód na moje serce Big Grin Nawet nie wiecie jak się cieszę, że podobają się moje prace. Zaczęłam niedawno, wszystko jest jeszcze dla mnie nowością, uczę się co i jak, a pozytywne komentarze nakręcają mnie do dalszej pracy. Choć właściwie decu to nie praca, a wielka przyjemność.

jomajko relief robiłam z takiej pasty mineralnej czarnej, więc nie trzeba było już go malować. I cieszę się, że tak odebrałaś pudełko z różami, bo faktycznie dużo tam było malowania właśnie i taki miał być efekt Smile

grarut świetna historia z muchą Smile Od razu mi się przypomniało jak mój syn, wtedy 3-latek szedł na swój pierwszy bal karnawałowy. Przebrałam go za pszczółkę właśnie. Wyglądał cudnie, zresztą sam był zachwycony...do czasu... Jak przyszliśmy na bal, to okazało się że większość chłopców była żołnierzami, rycerzami itp. Moja mała pszczółka była zrozpaczona i oczywiście kazał sobie zdjąć zaraz ten strój Big Grin

Erato dziękuję bardzo, super że cieniowanie Ci się podoba. Miała być niezauważalna różnica między serwetką a resztą, więc chyba się udało Wink

wiolka42 no pewnie że pszczoła ! Pszczoła jak byk ! Smile

Mery każda praca jest dla kogoś innego, stąd ta różnorodność Smile Najpierw się dowiedziałam co kto lubi i mam nadzieję że prezenty się spodobają

Virgo tą serwetkę herbacianą kupowałam niedawno na Allegro, na pewno jeszcze są, widziałam ją na kilku aukcjach

abask muzykalna ? No fakt, mi też się kojarzy z latem, upałem i bzyczeniem Wink

decoudream to pudełko właśnie takie nakombinowane jest, tak wyszło w trakcie Wink Cieszę się , że Ci się podoba. Przyznam się, że ono też najbardziej mi się podoba z tych moich prac
Odpowiedz
Reklama
#87
ostatnia najładniejsza normalnei super kolorki herbaciarki ehhh fajowa
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#88
Maglia, gdzie ta serwetka??? Jak nic ślepnę Sad
Odpowiedz
#89
Maglia rządzisz! Piękne prace.Wypracowane,dokładne.Najbardziej podoba mi się pudełko z ptaszkiem. Widzę i transfery, i twój talent. Wszystko jest pięknie skomponowane.Chyba po nauki muszę się do Ciebie wybrać.Wieki ci to musiało zająć aby zrobić takie cuda.Jednak na różanym chusteczniku nie zauważyłam muchy.Dopiero jak dziewczyny tu pisały,że owada widzą to wróciłam do pudełka i widzę pszczoła!Ta różana serwetka to moja ulubiona, może dlatego nie zauważyłam ,że się do nich pszczółka spieszy..Mam stoliczek pod kawę nimi ozdobiony( różami nie pszczołami).
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
#90
mnie herbaciany motyw i całe to pudełeczko w oczko wpadło od razu Smile świetne prace, różyczki i pszczoła fajnie wycieniowane, relief równiutki- super Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl