Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#71
Ostatnio mało zaglądam na forum, bo decu tak mnie wciągnęło że cały czas coś dłubię Smile Oto kilka moich prac:


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#72
Fajnie , wkońcu jako pierwsza coś skomentuję Big Grin a więc tak: herbaciarkie normalnie kiedyś zrobiłam prawie identyczną, ten sam motyw, kolorystyka i rozmiar -tak więc oczywiście podoba mi się ;-) ogólnie wszytkie rzeczy bardzo starannie wykonane, ale na tym chusteczniku z różami wogóle mi się ta mucha nie podoba... i mi w ogóle do niego nie pasuje, ja bym ją zamalowała Big Grin ale to tylko moja subiektywna opinia. Natomiast błękitna szkatułka z ptaszkiem jest boska ! Porywam ją i już ! Big Grin

p.s. bardzo ładne reliefy Smile
Odpowiedz
#73
Ptasiek cudny. I pudelko na herbate. One najbardziej mi sie podobaja.
Odpowiedz
#74
Pierwszy chustecznik absolutnym liderem! Świetna kolorystyka, kapitalnie położony motyw - lider bez dwóch zdań Smile
Podoba mi się również herbaciarka, ale chustecznika nie przebiła.
Odpowiedz
#75
Mnie ta herbaciarka najbardziej się podoba i ten brązowy chustecznik. Bardzo fajne są.
Odpowiedz
#76
No nie ! Jaka mucha ja się pytam ! Wink Toż to nie obrzydliwe muszysko, a pszczółka jest. Słodka zapylająca pszczółka... Takie co to latem przy różach latają i nektar zbierają Smile Bez niej chustecznik wydawał mi się nijaki i pusty w tym miejscu.

Fajnie, że każdemu podoba się coś innego. Dzięki za opinie i uwagi Smile Z pudełkiem ptaszkowym miałam najwięcej pracy. Na zdjęciach tego nie widać, ale tam jest transfer, pieczątki, miki i trochę ręcznego malowania.
Odpowiedz
Reklama
#77
Ja wybieram chustecznik z muszką i różami i herbaciarkę . Te dwie prace są w takich delikatnych pastelowych kolorach . Lubię takie. Na ciemnym chusteczniku urzekł mnie relief- piękny Smile.
Odpowiedz
#78
Łaaaaa przepiękna pierwsza!
(02-28-2014, 02:42 PM)Maglia napisał(a): Z pudełkiem ptaszkowym miałam najwięcej pracy. Na zdjęciach tego nie widać, ale tam jest transfer, pieczątki, miki i trochę ręcznego malowania.
Całą włożoną pracę widać i to, że cuda tam naczyniłaś. I to mi się najbardziej podoba, że to takie nieoczywiste, że się motywy przenikają.
Co do uroczej pszczółki, to jestem w grupie jej zwolenników, mimo iż niektórzy muszyskiem ją nazwali.

Się napracowałaś!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#79
Ta muma to pczoła ??????????
Odpowiedz
#80
Paaani, ta to pczoła jak nic!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl