Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#61
Fajnie wyglądają te turkusowe świeczniki w towarzystwie brązówSmile
aniołki jak szkic ołówkowy - super Smile
Odpowiedz
Reklama
#62
Turkusowy wygląda pięknie.
Bardzo podobają mi się różne odcienie szarości na doniczce. Świetne prace. I wciąż zazdroszczę reliefów Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#63
podoba mi się zakuta butelka, świetna jest! a doniczki i świeczniki też bardzo udane są Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#64
Bardzo ładne świeczniki. Doniczki są super ale butla jest bomba! Pięknie wygląda i to dyndadełko, jak je nazwałaś, pasuje Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#65
Dziękuję Smile
Donicę aniołkową nie robiłam dla siebie, ja sama mam mieszane uczucia co do tego motywu.
Nad reliefami się męczyłam, bo kupiłam sobie taką pastę żelową i... nie wiedziałam że ona będzie przezroczysta! Big Grin Więc było dużo zabawy z podmalowywaniem żeby było widać te reliefy, a zdrapać też nie było prosto, bo ona się ciągnęła jak guma i nie mogłam jej zeszlifować.

Świeczniki malowane są bejcami, kupiłam takie za około 3 zł i rozpuszczałam w gorącej wodzie. Te turkusowe to bejca, która nazywała się "niebieska" Smile
Na świecznikach próbowałam dać miki, więc są trochę błyszczące. Ale powiem Wam, że z tymi mikami to masakra była, nie umiałam ich nałożyć tak żeby się ładnie przenikały kolory.I nie wiedziałam czy na mokrą powierzchnię, czy na suchą. Próbowałam i tak i tak, na lakier, nawet na fiksatywę... Tu u czarodziejek naoglądałam się cudów z mikami, więc też chciałam spróbować, ale to wyższa szkoła jazdy, więc na razie dam sobie spokój.

Mary - ja sama nie wiem dokładnie co jest na tej zawieszce, ot tak odciskałam tam pierścionek, jak popadnie i coś tam wyszło Wink
Odpowiedz
#66
Oli napisała akuratny komentarz, to ja się podpiszę! Doskonale Ci wyszły świeczniki. Anielska doniczka tez niezła, aniołki pozbawione swej oklepanej kiczowatosci dzięki szaro-grafitowej kolorystyce. Ta druga trochę zbyt słodka jak dla mnie, ale ładnie wykonana. Masz zapał i pomysły, nie rezygnuj Smile
Odpowiedz
Reklama
#67
Mnie też urzekła ta doniczka z aniołkami . Reliefy jeżeli to pierwsze - wyszły super. A mika no właśnie z nią trzeba umieć pracować . Ja tez jeszcze jej nie rozgryzłam Wink. Nie rezygnuj tylko próbuj kombinuj - będzie dobrze SmileSmile.
Odpowiedz
#68
Bombka ze śnieżkami bardzo mi się podoba, doniczce z różami dodałabym coś jeszcze, ale taka jaka jest też mi się podoba, natomiast kucie ooo koleżanko tu aż podniosłam szczękę z podłogi Big Grin
Odpowiedz
#69
Wiem o co chodzi z uczeniem sie, tez chcialam wszystko na raz. Zapal poplaca na dluzsza mete, bo wlasnie wtedy rodzi sie kombinejszyn i najczesciej wychodzi na zdrowie. Swietnie Ci reliefy wyszly, jakbym zobaczyla delikatne kropeczki na rozanej doniczce, to bym chetnie przygarnela Smile
Odpowiedz
#70
Dzięki dziewczyny Smile Jak miło czytać, że moje prace się podobają !
Tak mnie to decu wciągnęło, że najchętniej odłożyłabym na bok wszystkie obowiązki i malowałabym cały czas Big Grin I pomysłów mam coraz więcej. Aktualnie robię chustecznik i dwie herbaciarki. Jak tylko skończę to wrzucę zdjęcia. Jak na razie jestem z nich dumna Smile Ale oczywiście jestem ciekawa Waszych opinii.
Doniczka z rózyczkami już przygarnięta Smile A kuta butelka - aż mi wstyd- jeszcze niepolakierowana
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl