Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#41
Mówiłam że to nie jest trudne Smile . Fajny motyw pod kuciem . Był już na butelce czy czymś robiłaś . Dyndadełko jak najbardziej pasi Wink
Odpowiedz
Reklama
#42
Bardzo zacna butla, dyndadełko super, zostaw je!
Odpowiedz
#43
oj ta oj tak bardzo fajnie wyszło!!!! lubię kucie i butelki też więc jak najbardziej jestem na TAK.
Odpowiedz
#44
I ja jestem ciekawa skąd wzięły się reliefy spod kucia.

Butelka świetna!
I mnie coraz bardziej nachodzi, by spróbować tej techniki...
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#45
Nie, no reliefy były już na butelce, na pierwszy raz wzięłam sobie coś łatwiejszego.
Zresztą reliefów jeszcze wcale nie robiłam, dopiero muszę spróbować.
Butla była szklana właśnie z tymi reliefami i miała paskudny żółty kolor.
Odpowiedz
#46
Maglia jestem pod wrażeniem..Przygotowałaś się najpierw do pracy zanim się do niej zabrałaś..Najpierw teoria potem praktyka..może dzięki temu unikniesz wielu błędów.Ja zabrałam się odwrotnie..najpierw próby..a teraz szukam informacji co z tym dalej zrobić.Piękne spękania..Mnie takie nie wychodzą..Preparatem jakiej firmy robisz? Bombki z krasnoludkowe podobają mi się najbardziej z uwagi właśnie na ten kontur...nie jedno dziecko by się ucieszyło widząc taką bombkę..Naprawdę idziesz jak burza..dążenie do doskonałości to piękna rzecz..ale nadmiar samokrytyki szkodzi ( daj szansę innym by mogli cie trochę "objechać"..bo inaczej zabierasz im cała przyjemność ;-) )..może prowadzić do frustracji.Jak to kiedyś ktoś powiedział:"Sztuką jest króliczka gonić..a nie złapać". Masz talent..i samozaparcie.Więcej optymistycznego spojrzenia na swoje prace...
moja stronka: www.magdalenasmagic.com
Zapraszam
Odpowiedz
Reklama
#47
Podpisuję się pod poprzednimi postami, podoba mi się butelka, podoba.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#48
Swietne motywy na butelce, kucie wyszlo bardzo przednio!
Odpowiedz
#49
Świetne kucie tym bardziej, że ja tego ni w ząb Big Grin
Odpowiedz
#50
Joanka bier butle folię klej i do dzieła Wink.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl