Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Różne skutki Maglii ;) herbaciarka i komplet str.12
#91
Najbardziej podoba mi się ołówkowa pszczółka z chustecznika i herbaciarka - najbardziej lubię takie kolory. Na temat wykonania się nie wypowiem, bo ja przy Was Dziewczyny jestem malutka, och jaka malutka Wink
Odpowiedz
Reklama
#92
podpisuję się pod opiniami dziewczyn, mucha czy pszczoła nie siada - piękne prace!!! Bardzo dopracowane i przemyślane. Wieko herbaciarki perfekcyjnie wykonane - brawo :-)
Odpowiedz
#93
Jestem w ciągu. Chyba cała moja rodzina będzie obdarowana moimi pracami, chcą czy nie Big Grin
Oto najnowsze prace. Herbaciarka dla wielbicielki orientu i komplecik taki raczej minimalistyczny. Nie wiem czy to jest jeszcze decu, bo na nim nie ma naklejanych żadnych motywów. Trochę się inspirowałam niektórymi pracami z forum, a jak wyszło, sami oceńcie


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
#94
Ale superaśny ten komplecik . Reliefy cacy kolorystyka taka jaką lubię . Zabieram wszystko Smile.
Odpowiedz
#95
Oli nie powiem kto tu wszystko zabiera Tongue Nie będę taka pazerna Big Grin wezmę drugie pudełko . Resztę zostawiam innym koleżankom Rolleyes
Odpowiedz
#96
Oki Wielki Brat bedzie Cie obserwował Wink.
Odpowiedz
Reklama
#97
He he, komplet miał być dla siostry. Ale co tam, lubię robić, zrobię następny Wink

Oli, masz rację z tym jasnym kolorem. Choć on nie jest biały, a taki kremowy, wpadający w żółty, tylko na zdjęciu tak wyszedł. No ale faktem jest że mi też się jakoś wydaje za jasny. Nie miałam pomysłu jaki dać. Chyba jednak lepiej wyglądałby jakiś pomarańcz. Tylko teraz nie mam pojęcia jak to zmienić żeby nie zniszczyć transferu...
Odpowiedz
#98
Oba pudła cudne Wink) dziewczyny zabrały ale chociaż oko można nacieszyć patrząc na fotki Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#99
Zauroczona jestem kompletem. Przepiękny, tajemniczy taki...
A tę serwetkę z herbaciarki też robiłam Smile
Fajne prace!
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Są świetne, bardzo podoba mi się kolor kompleciku. Super!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl