Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Początki
#1
Na początek kilka moich pierwszych prac...


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Ojej, co to jest to coś z żeberkami? Big Grin Jakiś stojak, ale do czego? No w każdym razie bardzo ładnie się prezentuje. Moim faworytem jest komódka. Pierwsze prace całkiem udane, nie mogę powiedzieć, że trafiają w mój gust (oj nie dla mnie te spękania jednoskładnikowe...), ale wykonanie dobre.
Odpowiedz
#3
Mnie też ta ostatnia komódka się podoba, bo ja, podobnie jak Erato, fanką jednoskładnikowych spękań nie jestem. Ale ta komódka fajnie wyszła.
Odpowiedz
#4
o teraz to można komentować, masz swój własny wątek i będziesz go sobie budowała prackami :-) Jak dla mnie komódka i podkładki z różami na pierwszym miejscu, ładnie wycieniowane. Dobre te początki :-)
Odpowiedz
#5
No, znaczy zdjęcia już zmniejszać umiesz Smile

Fajne prace, ja też się zapisuję do fanklubu komódki Smile
dobrze, że ten krak nie po całości, tak jest lepiej Wink

Muzago, mnie to żeberkowe na pierwszy rzut okiem skojarzyło się z klęcznikiem takim pokutnym Big Grin
Odpowiedz
#6
(01-16-2014, 12:47 PM)vika napisał(a): Muzago, mnie to żeberkowe na pierwszy rzut okiem skojarzyło się z klęcznikiem takim pokutnym Big Grin
taa, dla chomika chyba... Tongue
Odpowiedz
Reklama
#7
No i ja także stawiam na komódkę ale inne prace też zasługują na pochwałę. Początki bardzo, bardzo udane Wink))

Chomik..... Chomik.... Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#8
To z żeberkami to chyba stojak na talerzyki i filiżanki Wink

Mnie brakuje chyba wylakierowania, tak mi się zdaje, że mało tego lakieru i powierzchnia nie jest gładka. Ale za to fajnie na komódce położony wzorek!
Odpowiedz
#9
Już rozwiewam Wasze wątpliwości...to coś żeberkowe to stojaczek pod telefon Smile ... dla telefonów raczej z tych starszych modeli, bo jest dość wąski. Dostałam taki kiedyś jako gadżet firmowy, wycięty ze sklejki...

Dziękuję za ciepłe słowa Smile Jak gdzies już dzisiaj przeczytałam, jako typowy całkowity nowicjusz, zaczęłam od spękań jednoskładnikowych. Taki sobie kupiłam zestawik starowy...
Odpowiedz
#10
No dokładnie tak jest. Ja też kiedyś miałam taki zestaw Wink) Nic dziwnego, że właśnie taki krak pojawił się u Ciebie bo u 90% dekupażystek tak było Wink))
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl