Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie wszystkich na forum
#1
Troszeczkę już poczytałem i jestem bardzo mile zaskoczony atmosferą jaka tu panuje. Mam nadzieję, że zostanę zaakceptowany przez was. Z tego co zauważyłem to jestem tu w zdecydowanej mniejszościWink co sprawia, że jeszcze bardziej mi się tu podobaSmile. Mam nadzieję, że będę mógł pomóc w rzeczach na których się co nieco znam i że będę mógł liczyć na wasze rady.
Pozdrawiam serdecznie
hanzior
Odpowiedz
Reklama
#2
Witam raz jeszcze Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Witaj serdecznie. A na czym się znasz?
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#4
Witaj hanzik . Też jestem ciekawska na czym się znasz Wink.
Odpowiedz
#5
I ja Cię witam i czekam na wątek z Twoimi pracamiSmile
Odpowiedz
#6
Witaj, witaj Smile Zdradź na czym się znasz, bo nie wiem o co podpytywać Smile
Czekam na wątek z decou :0
Odpowiedz
Reklama
#7
Witaj. Pochwal sie co robisz.
Odpowiedz
#8
Zacznę tak: moje początki na forum były dość "oryginalne"Wink Dodac muszę, że z mojej winy, ale nieświadomie. Vika szybko mi wyjaśniła o co chodziWink To odnośnie tego, że niektórzy juz mnie przywitali na forumSmile Rzeczywiście tak było.
Czym się zajmuje i na czym się znam. Może najpierw czego chciałbym się nauczyć. Przynajmniej podstaw robienia takich cudeniek jak widziałem tu na forum. Pasjonuję się robieniem różnych rzeczy z drewna w naturalnej postaci: gałęzie, stare pnie, korzenie itp. Moja żona twierdzi, że jak ktoś widzi kawałek drewna co się nadaje na spalenie w ognisku to ja widzę wieszak, ramkę albo jakąś twarz itdWink
od jakiegoś czasu zacząłem robić różne szkatułki, stojaki, wieszaki itd. Do tej pory po prostu je malowałem farbami, olejem, lakierobejcą itd. Chciałbym spróbować ozdabiac je w sztuce decoupage. Powiedzmy że coś niecoś 'liznąłem" tematu, ale wyniki były mizerne(dla mnie). Obdarowani byli zachwyceni, ale nie ja. Były to 'tablice pamiątkowe' dla naszych chrześniaków. Naturalne kawałki drewna z motywami komunijnymi i zdjęciem chrześniaka. wszystko teoretycznie zgodnie z decoupage. No i tu muszę nawiązać do różnych postów, gdzie czytałem , że pierwsze prace lądowały w koszu. mam wrażenie, że w 99% wszyscy na tym forum do końca nie są zadowoleni z końcowego efektu i obiecują sobie, że następnym razem zrobią to lepiej!? Ja tak mam. W zasadzie nie mogę pokazać swoich prac bo raczej nie są związane z decoupage. Niektóre są w stylu shabby chic, ale z tego co wiem to nie jest decoupage (no a mam ścisłe wytyczne od administratorów i nie będę ryzykowałWink ) Jeżeli Vicka pozwoli mi pokazać to wtedy pokażę;(
pozdrawiam hanzior
Odpowiedz
#9
No aż tak się nie stresuj Wink
Shabby jest wykorzystywane w decou.
Zakładaj wątek w dziale Nasze prace i dawaj co tam do tej pory udało Ci się zrobić...
Odpowiedz
#10
Vika coś TY Panu napisała że tak sie boi Wink ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl