Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszę prosto z Miejsca Sympatycznych Klimatów
#1
Witajcie!

Od jakiegoś czasu ukradkiem podczytuję Wasze rozmowy i coraz bardziej mi głupio, że tylko podglądam jak ten szpieg z Krainy Deszczowców, co to nie ma go, a jednak jest!

Pewnie po jakimś czasie poznamy się bardziej, ale na początek wypadałoby napisać kilka słów o sobie - zatem jeśli ktoś chętny - niech czyta!

Jestem florystką z ogromnym zamiłowaniem do decoupage i w ogóle do wszelkiego rodzaju hand-made. Stale poszukuję czegoś nowego i mam nadzieję, że wiele się tu nauczę a i może będę potrafiła coś doradzić? Smile

A PARVIFLORA to nazwa mojej autorskiej pracowni florystycznej.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witam ciepło i z utęsknieniem czekam na zdjęcia cudów Twoich rąk Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
#3
Dziękuję DecouDream!

Na razie to nieco po omacku się jeszcze tu poruszam, fotki moich niektórych prac zamieszczam na swoim blogu (link w sygnaturce) - tutaj też co nieco pokażę, a pewnie! Tylko muszę się oswoić z takim układem forum.

Od 3 lat jestem moderatorką forum florystycznego - znam je jak własną kieszeń, a tu musicie mi póki co wybaczyć, ale postaram się poduczyć czym prędzej!
Odpowiedz
#4
Witaj Mery! Pytaj - moja nauczycielska natura pewnie się wtedy odezwie i jeśli tylko będę mogła pomóc, to czemu nie? Smile
Odpowiedz
#5
witaj! już się nie mogę doczekać Twoich prac Smile pędzę na bloga Smile
zapraszam do mojej Dziupli

moja galeria na Picassie
Odpowiedz
#6
Witaj Smile florystyka....cudne zajęcie, ale decou nie przebije Wink
Działaj, twórz i pokazuj - tu pokazuj Smile
Mały plusik za ujawnienie się "szpiegu" Wink
Dużego dostaniesz za pokazanie prac Wink
Odpowiedz
Reklama
#7
Virgo_777 florystyka i decoupage to - pomimo, że można je łączyć - zupełnie dwa odmienne światy... Zwłaszcza, że decou tworzymy i to coś pozostaje na dłużej, a kwiaty? Taka już ich natura, że są efemeryczne. Nie mówimy tu o sztucznościach kwiatowych (bleee, choć czasem trafi się piękny sztuczny kwiat...), ale o żywcu, w czystym wydaniu Smile

   

   
Odpowiedz
#8
Dlaczego Wy jeszcze nie śpicie?

Założę, ale widzę, że muszę mnóstwo zdjęć poobrabiać (pozmniejszać) a to trochę potrwa. Na szybciocha wrzuciłam 2 fotografie - mam nadzieję, że nie przeszkadzają - a temat jest o wiele ciekawszy jak jest jakiś łobrazek Wink
Odpowiedz
#9
A i wątek o florystyce można przeca też założyć. Mam koleżankę ( miałam właściwie), która miała swoją kwiaciarnię - nie jedną. Nie była tylko sprzedawcą kwiatów. Troszku widziałam to i owo :0 Uwielbiała tworzyć kompozycje ( z suszonych dziwnych rzeczy - ponoć roślin i innych skorup i kłaczków) też Smile
Odpowiedz
#10
Skorupy i kłaczki powiadasz... Wink A z czego to się nie tworzy!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl