Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aloha!
#1
Witam Was bardzo serdecznie Smile. Zaglądam na forum od dłuższego czasu, ale dopiero teraz nabrałam wystarczającej odwagi, aby zacząć się tutaj udzielać. Nazywam się Karolina, mam 23 lata i decoupagem zainteresowałam się 8 miesięcy temu, ale z racji licznych przerw wciąż jestem świeżynką, która dopiero rozpoczyna przygodę z tą techniką. Mam nadzieję, że sporo się tutaj nauczę i poznam wiele pasjonatek, które jeszcze bardziej mnie zainspirują Smile.
Odpowiedz
Reklama
#2
Aloha Karolino, chyba lubisz Hawaje? Smile
Sądząc po nicku, padłaś ofiarą decou Big Grin Ale to nie szkodzi, wprawdzie jest to przypadłość nieuleczalna, ale nie zagrażająca życiu Wink
Zapraszamy serdecznie Smile
Odpowiedz
#3
Czesc Karolino! Jak ja bym chciala teraz na Hawaje... rozmarzylam sie dzieki Tobie Smile
Odpowiedz
#4
Witaj Smile.
Odpowiedz
#5
Witaj Smile
Odpowiedz
#6
Co prawda bardziej pasowałoby przywitanie ''Ho, ho ho!" ale mimo przedświątecznej aury pewnie niejedna z nas wolałaby znaleźć się teraz na gorącej plaży Smile. Bardzo dziękuję za miłe przywitanie, obawiam się, że moja przypadłość będzie się dzięki Wam jeszcze bardziej pogłębiać.
Odpowiedz
Reklama
#7
Przyrzekam solennie, ze tak sie wlasnie stanie Smile
Odpowiedz
#8
Hakuna matata :-) słowo victim to mnie się źle kojarzy, mam nadzieję, że znaczenie tego słowa w Twoim wypadku będzie pozytywne ;-)
Odpowiedz
#9
Witaj wśród zakręconych jak słoiki na zimę Wink)
Możemy Ci zagwarantować dobrą zabawę, z której każda z nas zawsze coś uszczknie dla siebie Wink)
Jeśli do tego przyjdziesz ze swoim wiaderkiem i łopatką to super Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#10
(12-08-2013, 05:37 PM)apawlaczka napisał(a): Hakuna matata :-) słowo victim to mnie się źle kojarzy, mam nadzieję, że znaczenie tego słowa w Twoim wypadku będzie pozytywne ;-)
E tam Ania, są np. fashion victims, a Karolina jest decou-victim Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl