Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asikowe... znowu hurtowo -str.35
śliczna skrzynka, ja też lubię w taki sposób układać motyw, żeby nie był tak wycentrowany, wg mnie tak jest ciekawiej. Ciemny środek idealnie dopasowany kolorystycznie do różanych listków, wszystko tu pasuje, nawet motylków się nie uczepię :-)
Odpowiedz
Reklama
Bardzo, ale to bardzo dziękuje za słowa pochwały. To dla mnie ważne bo ostatnio wena mnie opuściłam i co zaczynam robić to nic mi się nie podoba wallbash
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Pudło z widoczkiem podbiło me serducho,ale skrzyneczka tez cudowności.
Odpowiedz
No to dzisiaj hurtowo. Wiem, że tego nie lubicie ale mam urlop i chwilę na zrobienie i obróbkę zdjęć. Do tego pokończyłam niektóre prace Smile
Wybaczcie więc proszę tą hurtownie Wink

1. różano. Proste- doniczka do storczyków. Dawno temu wierzyłam że te kwiaty muszą mieć przeźroczystą doniczkę, więc zakupiłam dwie sztuki. Różnicy w hodowli nie było a mi sie spodobały inne doniczki więc te szklane leżały odłogiem i czekały na lepsze czasy Big Grin
       

2.dorobiłam się w kuchni relingów, w tym półki i zamarzyły mi się słoiczki do najczęsciej używanych przypraw. Nie są złe, ale ostatnio stwierdziłam że pojadę do IKEA i kupię specjalne, zgrabne słoiczki, bo te tak nie do końca mi leżą.
   

3.szybkie deco - bejca+przecierki+wydruk z drukarki+ciapki ze szczoteczki do zębów Big Grin niby nic nadzwyczajnego, ale lubię patrzeć na tą skrzynkę Smile
   

To były zaległości , teraz aktualności, skończone dosłownie dzisiaj Smile

4.chustecznik dla teściowej.
   
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Skrzyneczka strasznie mi się podoba no i słoiczki też niczego sobie .Nie zawsze muszą być takie kupowane.Ze zwykłych tez można stworzyć cuda.
Odpowiedz
ciąg dalszy


5.bransoletki. Jedna dla mnie, druga dla mojej Psiapsiółki za zdanie pierwszego semestru studiów (ciężko iść na studia po 40-stce więc trzeba docenić i mobilizować do dalszej nauki Big Grin)
   
           

6. flaszeczka też dla Psiapsiółki. Napis - na leniuszka, czyli wydruk Big Grin
   

   

7. teczkę da radę zrobić Lol
   

8. skrzyneczka dla mojej kuzynki. Deco Jej sie podoba, ale niekoniecznie chce mieć je w domu Big Grin zażyczyła sobie takie deco, ale nie deco... i powstało coś takiego Big Grin

       

9. a ta skrzyneczka dla mojej cioci. Tutaj wypróbowałam transfer na lakier. Dziękuje serdecznie za wszystkie rady -wyszło za....rąbiście Big Grin
           


KONIEC Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
Wow, no faktycznie wysypałaś z hurtowni Big Grin
Świetne to pudełko z dziwacznym kotem, zgrabny aforyzm w środku, super. Bransoletka biało-granatowa rewelacja, znam tę serwetkę, trudno z niej wyciąć tak idealnie wzory! Tylko zdecydowanie mi brakuje na niej trochę lakieru.
A na trzecim miejscu skrzynka rowerowa, prosta, a efektowna. Inne rzeczy "poza podium", ale też mi się podobają, bardzo proste, a przyjemne dla oka.

Co to jest czubryca? Eek
Odpowiedz
Erato, czubryca to przepyszna przyprawa . Pewnie zastosowań jest wiele, ale ja ją daję przede wszystkim do kanapek z pomidorem, pastą jajeczną, posypuje chleb z masłem, czasami dodaje do pieczonych ziemniaków. Na każdym jarmarku ją kupisz, tylko nie kupuj czerwonej, tylko zieloną. Tzn jak chcesz to wypróbj też czerwoną, ale ja uważam zieloną za smaczniejszą Smile

Co do bransoletki- jest polakierowana na połysk, może zdjęcie tego nie pokazuje (ostatnio zauważyłam że coś mi aparat znowu szwankuje :/ )
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Podoba mi się shabby w Twoim wykonaniu, no i brawo za transfer Smile
Odpowiedz
Co to jest czubryca?
=====================================================

Bardzo mi się podobają słoiczki i doniczki Wink Bardzo ładny lawendowy chustecznik i to pudełko z rowerem.
Wszystko jest bardzo ciekawe Wink
I to pudełko ostatnie jest świetne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl