Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
asikowe... znowu hurtowo -str.35 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: asikowe... znowu hurtowo -str.35 (/showthread.php?tid=1706)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


asikowe... znowu hurtowo -str.35 - asik1979 - 12-02-2013

1. transfer glaze    
2. serwetka+transfer na aceton (imiona)    
3. nic szczególnego    
4. skarbonka,ta praca nauczyła mnie że nie należy słuchac facetów w doborze kolorów Big Grin musiałam nadrobić patyną    
5. wieża na aceton    


RE: asikowe - wiolka42 - 12-03-2013

Wszystko piękne Smile. Najbardziej urzekła mnie skarbonka i serducho . Ta pani w kapeluszu jest bombowa .


RE: asikowe - Erato - 12-03-2013

Skarbonka wymiata. I pani w kapeluszu... No, co sie namęczyłaś to Twoje, ale te transfery wychodzą Ci świetnie! I te na aceton, super, w ogóle farba nie ruszona. Ja próbowałam takie ale na nitro i owszem wychodzą, ale bardzo trudno jest nie rozpuścić farby pod spodem.
Chustecznik też przyjemny, taki lekko prowansalski shabby.
Naprawdę dobre prace.


RE: asikowe - asik1979 - 12-03-2013

Dzięki za dobre słowo Smile
z tych prac ja najbardziej lubię pudełko z panią i skarbonkę. Tą panią i jeszcze jedną w tym samym klimacie mam na bombce wklęsłej (pisałam w którymś poście że 2 bombki rodzą się w bólach, to własnie z tymi paniusiamiSmile )co do serwetnika-niby jest ok, ale cos mi w nim nie gra, mam wrazenie jakby był niedorobiony. sama nie wiem co to jest, w kazdym razie teraz zrobilabym inaczej
spróbuję zrobić następne zdjęcia, ale trochę mi to zajmie.


RE: asikowe - abask - 12-03-2013

Widzę, że polubiłaś transfery. I bardzo dobrze bo i one Ciebie lubią Wink))
Prace świetne. Bardzo mi się podobają Wink


RE: asikowe - Erato - 12-03-2013

(12-03-2013, 12:31 AM)asik1979 napisał(a): Dzięki za dobre słowo Smile
z tych prac ja najbardziej lubię pudełko z panią i skarbonkę. Tą panią i jeszcze jedną w tym samym klimacie mam na bombce wklęsłej (pisałam w którymś poście że 2 bombki rodzą się w bólach, to własnie z tymi paniusiamiSmile )co do serwetnika-niby jest ok, ale cos mi w nim nie gra, mam wrazenie jakby był niedorobiony. sama nie wiem co to jest, w kazdym razie teraz zrobilabym inaczej
Asia nie przejmuj się - każdy tak ma na początku Smile Chustecznik jest OK, starannie zrobiony. Może tochę pusty, ale i takie prace mają swój urok. Później jak się człowiek rozkręci z rozmaitymi technikami, to nie wie, kiedy przestać Big Grin


RE: asikowe - Vika - 12-03-2013

Podobają mi się Twoje prace - rozmarzona dama skradła me serce (chyba przez ten kapelusz, moje wiecznie żywe marzenie...)
Działaj dalej, bo drzemie w Tobie potencjał Smile

P.S. Faceci są z Marsa, jak powszechnie wiadomo, a tam kolory marsjańskie, jakże różne od tych wenusjańskich...
Twoje spostrzeżenie, że nie należy ich słuchać w kwestii kolorystyki, jest jak najbardziej słuszne!


RE: asikowe - asik1979 - 12-03-2013

Dzięki za wszystkie pozytywne opinie i uwagi, te są dla mnie bezcenne.
Lady_Slonko - na którym jest za dużo lakieru i jak u licha to zauważyłaś?Huh
oj tak viki, faceci są z marsa Big Grin cenię sobie krytykę mojej brzydszej połowy, bo wiem ze są szczere, ale jednego absolutnie nie biorę pod uwagę - krytyki koronki. Twierdzi ze są obciachowe i absolutnie by nigdzie jej nie kleił, a ja uważam że są urocze Big Grin

hehe troche nie w temacie prac -napoczatku jak zaczynałam zabawę z decoupagem, mój chłopak mówił "ładne/podoba mi sie" na co ja odpowiadałam "no co masz powiedziec?". w końcu któregoś dnia mnie skrytykował, na co ja mu odpowiedziałam "no tak, nic ci się nie podoba" Big Grin Big Grin

miłego dnia Dziewczyny. ja rozpoczęłam dzień od zaliczenia gleby w związku z czym: zdarłam kolano , podarłam spodnie i rozlałam mleko...dzień zapowiada się odjazdowoBig Grin


RE: asikowe - asik1979 - 12-03-2013

aaa za mało..hmm.. może. A na której pracy? czy na wszystkich? Bo wiesz to sa poczatki, początki, starałam się tak nakładać wartswy i szlifować zeby było gładko, ale że jestem w gorącej wodzie kąpana to może coś zostawiłam nie tak jak trzeba. zresztą jak wrócę do domu to "obmacam" i napiszę czy za mało Big Grin


RE: asikowe - Shanna - 12-03-2013

Mnie najbardziej podoba sie ''nic szczegolnego'' czyli chustecznik.
Pozostale prace tez ciekawe. Ladnie wychodza Ci transfery.
Tylko, jak dla mnie, zakladkom czegos jeszcze brakuje. Jakiejs kropki nad ''i''.