Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 1.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asikowe... znowu hurtowo -str.35
Czy te róże to tak specjalnie poucinane. Wolałabym po całości . I dlaczego paryski transfer - nie działa mi shift i nie mogę znaku zapytania postawić. Sory że tak trochę się czepiłam.
Rękodzieło otwiera umysł i pozwala choć na chwilę oderwać się od problemów otaczającego nas świata Rolleyes
Odpowiedz
Reklama
Dziękuje bardzo.
Wiolka, dlaczego paryski? nie wiem, spodobał mi się, uznałam że pasuje więc dałam. a dlaczego? Uważasz że nie pasuje? Róże takie były, nic nie przycinałam.

w ogóle z tą skrzynką były przeboje. Najpierw mi zalało na balkonie, bo schła po zabejcowaniu, więc wodę wylewałam zieloną Big Grin póxniej walczyłam z transferem. Chciałam iść na łatwiznę i wydrukować na serwetce, ale że tło nie białe to na ecru drukowałam, ale się nie zlało tak ładnie jak w przypadku białego podkładu i białej serwetki. No to co? zmywacz w ruch. pierwsza próba, druga...trzecia...za czwartą wyszła ale nie transfer pierwotny Lol tamten za chiny ludowe nie chciał wyjść Big Grin w końcu jak wszystko na swoim miejscu to stwierdziłam że nie są na swoim miejscu i głupawo wygląda bo sa za duże wolne przestrzenie pomiędzy różami i łyso było. no to szukałam czegoś fajnego i w sklepie wynalazłam te motyle. zalakierowałam i jak najszybciej wypchnełam skrzynke do cioci Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Bardzo udana praca Wink Kropeczki są cudne Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
Motyl z gazety zaintrygował mnie. Ciekawy pomysł. To jakaś serwetka ?Motyw paryski i róże-jak dla mnie to pasuje.
Odpowiedz
Mi też gra Smile
"You can’t use up creativity. The more you use, the more you have."
Odpowiedz
Podróżniczko, to serwetka. Kiedyś się na nią czaiłam w sklepie, ale wyszłam z założenia że mam tyle serwetek że wstyd że ciagle dokupuje a nie zużywam tego co mam...no tym razem była siła wyższa-musiałam kupić bo mi brakło "czegoś" na wykończenie skrzynki. Mus to mus Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Reklama
(07-28-2014, 05:05 PM)asik1979 napisał(a): Podróżniczko, to serwetka. Kiedyś się na nią czaiłam w sklepie, ale wyszłam z założenia że mam tyle serwetek że wstyd że ciagle dokupuje a nie zużywam tego co mam...no tym razem była siła wyższa-musiałam kupić bo mi brakło "czegoś" na wykończenie skrzynki. Mus to mus Big Grin
Jak ja to dobrze znam. Zawsze tłumaczę sobie, że jak mam płacić za przesyłkę to "ekonomiczniej" będzie jak kupię więcej na raz. Paczki też kupuję, bo przecież wykorzystam w domu. I tak właśnie zapasy rosną.
Odpowiedz
(07-28-2014, 05:36 PM)Podróżniczka napisał(a): Jak ja to dobrze znam. Zawsze tłumaczę sobie, że jak mam płacić za przesyłkę to "ekonomiczniej" będzie jak kupię więcej na raz. Paczki też kupuję, bo przecież wykorzystam w domu. I tak właśnie zapasy rosną.
to nie tylko ekonomiczniej ale i ekologiczniej, no bo w końcu w jednej kopercie wysyłają parę rzeczy. no wiesz- 1 drzewko mniej ścięte Big Grin
http://policzmysie.pl/

"Miejsce kobiety jest na szczycie..." Annapurna 1978
Odpowiedz
Skrzyneczka ladna. Strasznie ciemna zielen w srodku, ale pewnie w dziennym swietle lepiej wyglada.
Calosc mi sie podoba. Troche nie pasuja mi te motylki ''gazetowo/ksiazkowe'' ale to kwestia gustu.
Odpowiedz
Skrzyneczka bardzo ładna, śliczne te róże i kropeczki no i transfer fajowy, mi też pasuje Smile jestem na tak, ciocia pewno zadowolona Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl