Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa
#11
Ladne kolory, zwlaszcza te na ramkach.
A na deseczce piekny motyw. To ryzowy?
Odpowiedz
Reklama
#12
Nie, to nie papier ryżowy, tylko wydruk na cienkim papierze. Musiałam się trochę namęczyć, żeby to wyciąć Smile. Na ramkach jest fiolet, ponieważ mają mi pasować do pokoju syna, który jest zielono fioletowy, ale faktycznie jasne wyszły lepiej.
Odpowiedz
#13
No jak Ty te kwiatki wycinałaś, to chapeaux bas. Są idealnie wycięte i wyglądają trójwymiarowo, bardzo fajny efekt. Ale ja bym jeszcze dodała lakieru Tongue
Ramka mi się podoba, odważny kolor, dobre motywy z szablonu, bardzo fajne.
Odpowiedz
#14
Dwie nowe deski. Nie wiem dlaczego, kiedy szlifowałam tą z makami, złuszczył się lakier z maków- tylko z przyklejonego motywu. Naokoło nic się nie stało. Polakierowałam całość jeszcze raz, ale teraz boję się szlifować. Może to kwestia wydruku, bo cytryny były na ryżowym i nic takiego się nie stało. Czy ktoś miał podobny problem?


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#15
Ładne deseczki. Bardzo podoba mi się cytrynkowa Wink)
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#16
A mnie na cytrynowej nie pasuje odcień zieleni w tle do zieleni listków. Ale to takie tam moje widzimiśki Smile
A ile razy były maki polakierowane, zanim zaczęłaś szlifować?
Odpowiedz
Reklama
#17
Ze cztery, albo pięć razy, o ile mnie pamięć nie myli, swoją drogą nie wiem, czy wszystkie lakiery są takie rzadkie, że lakieruję, lakieruję, a tu nic... ja mam domalux bezzapachowy, akrylowy, bo śmierdzących używać w domu nie mogę ze względu na synka.
Odpowiedz
#18
Ten Domalux jest wyjątkowo rzadkim lakierem, za to faktycznie nieśmierdzącym, no i szybko schnie oraz pięknie błyszczy. Nie wiem, czemu Ci się to złuszczyło - czasem się coś nie połączy, jeżeli np. za krótko odczekałaś na wysuszenie poprzedniej warstwy przed położeniem następnej.
Albo ten lakier się "nie lubi" z klejem, którego użyłaś.
Odpowiedz
#19
Wstawiam moje klimciki złocone szlagmetalem. Nie są zbyt precyzyjne i jeszcze się zastanawiam się nad ciemną ramką oddzielającą obrazki od złoceń. Trochę by wyrównała nierówności. Proszę o poradę.


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
#20
O, ja lubię Klimta, więc obrazki bardzo mi się podobają. Na zdjęciu nie widać tych nierówności, musiałabyś pokazać bardziej szczegółowo - na podstawie zdjęcia nie potrafię ocenić, już bym żadnej ramki nie dawała, ale moze w rzeczywistości to wygląda inaczej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl