Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nowa
#1
Witam. Pierwszy dzień na forum, mam problemy techniczneSmile Zamieszczam moją pierwszą pracę w decoupage (jak się uda).    
Odpowiedz
Reklama
#2
Czy ja tam dostrzegam krak? Czy to moze farba spekala, ewentualne klej, bo vikol czasem lubi popekac.

Zapraszam do witalnika- napisz tam cos o sobie.
Odpowiedz
#3
Jest krak, choć wyszedł niepozornie. Muszę poeksperymentować z innymi lakierami.
Odpowiedz
#4
Też się zastanawiałam nad tym krakiem. Pomysł ciekawy ale chyba zupełnie nie polakierowana praca Smile) Brawo za dokładnie wycięty motyw Wink
Kolejna szuflada pęka w szwach....
Odpowiedz
#5
(11-28-2013, 11:41 AM)tsubame1 napisał(a): Jest krak, choć wyszedł niepozornie. Muszę poeksperymentować z innymi lakierami.

Jaki krak mialas? Jesli 1 skladnikowy to dlaczego robilas biale tlo - trzeba bylo dac cos kontrastowego. A jesli 2 skladnikowy to trzeba wypelnic spekania.
Odpowiedz
#6
Lakier 1-składnikowy paint crack, tło było brązowe, nie wiem dlaczego tak marnie przebiło, robiłam według zaleceń. Nałożyłam już 2 warstwy lakieru, ale jeszcze nałoże ze dwie, choć na połysku bardzo mi nie zależy. Teraz tak myślę, że mogłam bardziej przetrzeć krawędzie, ale pierwsze koty za płoty.
Odpowiedz
Reklama
#7
A mnie się nawet ten marny krak podoba Smile Może dlatego, że generalnie nie lubię tego typu spękań, więc takie, które wglądają jak "białe na białym" są dla mnie ciekawe. Ale lakieru by się przydało, nie musi być błyszczący, tylko że bez wykończenia taki krak wygląda po prostu jak łuszcząca się farba.
Jak na pierwszą pracę całkiem nieźle!
Odpowiedz
#8
Prac ze słonecznikami jak na lekarstwo u nas, tym bardziej brawo Smile
Odpowiedz
#9
ładne decou poczatki :-) pięknie przyklejone słoneczniki i kraczek maluteńki, ale ładny :-)
Odpowiedz
#10
Udało się zrobić coś nowego. Na desce spękania lepiej wyszły z tyłu, ale za to przetarcia bardziej mi się podobały z przoduSmile Na ramkach wyszły już całkiem dobrze wg. mnie... no i polakierowałamSmile


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl