Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czajnik....czyli krytykanctwo w pełnej krasie
#11
Satori, konewki cud miód malina Smile
Odpowiedz
Reklama
#12
Ja zawsze na siebie spozieram krytykancko Smile A niedawno miałam konewkowy przesyt. W tym miesiącu zrobiłam dwie i stwierdziłam BASTA!!!
Kupiłam na pchlim targu bańki, kanki (nie wiem jakie nazewnictwo jest poprawne, w kazdym razie sprzedawca pytał po co mi tyle i czy mam dużo krów?). Oczywiście nie mogłam się dzisiaj zdecydować na motyw. Chyba zrobię je kompletnie po swojemu, walnę jakiś ręczny surrealizm i tyle
Ehhh....no nie mam ostatnio cosik tego samozapłonu.
Odpowiedz
#13
a mi sie podoba Smile
Odpowiedz
#14
Chciałaś krytyki, obiecałam, więc masz! Co to za ściegi - fastryga daje proste kreseczki, a u Ciebie jakieś przecinki, nierównej długości w dodatku. Kropeczki nierównej wielkości i dlaczego to nie są równe kółeczka tylko jakieś ciapki? Kto to widział paski łączyć z kropeczkami. Wystarczy?
A na poważnie: ten styl zdobienia specjalnie mnie nie przemawia. Doceniam jednak technikę wykonania, a zestaw kolorów jest dla mojego oka bardzo miły. Zastanawiam się jak ten imbryczek robiłaś tzn czym oklejałaś - papierem do scrapu? różnymi papierami? W sumie to fajna rzecz dla kogoś kto lubi takie klimaty.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#15
Jomaj....no przyznam, że równiez nie mój klimat i nie wiem czemu zawsze zrobię coś na przekór sobie Smile Jakoś nie przykładam się nigdy do robienia pod linijkę (przyznaję się i to moja wada). To chyba wynika z tego, że zwyczajowo szast prast malowałam, tu ciapnę, tam ciapnę, a w decu należałoby się skupić na detalach.
Motyw ..hmm....środek to zwyczajna smarkatka w ciastka, reszta niestety ręcznie domalowana
Odpowiedz
#16
Patchwork to nie moja dzialka. Kojarzy mi sie z koldrami i starymi kocamiTongue
Sam czajniczek fajny. Styl pomine, bo przeciez ten koc juz widze...Tongue... poza tym choc tam duzo, moze i nawet za duzo, to i tak brawa za kompozycje. Zeby takie cos mialo rece i nogi trzeba kolory dobrac na tyle by sie nie pogryzly za bardzo albo wcale. U Ciebie sie nie gryza. Nawet mi sie widzi taka kompozycja.
Jedyne co bym zmienila to zastapilabym zlote? kropki i kwiatki bialymi. Ot wsjoTongue
Odpowiedz
Reklama
#17
toooo...nie są złote.... zwykła kupka brąz w trawce (chyba zrobię fotę w dziennym świetle) Smile . Fenkju za krytykę Sha Smile
Odpowiedz
#18
Kobieto -nie bohomazująca pracująca dużo ,treściwie i pięknie.Idź tą drogą !!!
Byłam ,widziałam i się pochorowałam.Piękne prace -WSZYSTKIE.A co Ty tu tylko z czajniczkiem przyszłaś? a odnośnik do prac taki malutki?skromnisia jedna ,no.Pokazuj wszystko,pokazuj bo śliczności robisz.Miło popatrzeć.Kolekcja konewek cudo,i Ty mówisz o braku pomysłów?Grzeszysz kobieto ,oooj grzeszysz.Pewnie nie tylko ja będę stałym gościem w Twojej galerii.Czekamy na dalsze prace.Amen





Odpowiedz
#19
Koniec ?? Jaki koniec???? Byłam, widziałam i zzieleniałam, absolutnie się nie zgadzam na koniec działalności. Czajniczek taki sobie, ale reszta.... Cud, miód, malina, palce lizaćSmile
Odpowiedz
#20
Ja tez sie wpisuje na liste tych, ktore protestuja przeciwko samozaprzestaniu!!! A na czajniku duzo popracowalas, co doceniam Smile, niebieskosci, tennajbardziej piankowe, puchowe - lubie takie. A scieg recznie malowany - no prosze Majeczka - no jak ma byc prosty?!Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl