Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
La'vendowe powitanie !
#1
Witam Was wszystkie Smile
Jestem lavenda, a moje prawdziwe imię to Angelika. Obecnie jestem w klasie maturalnej, więc już niebawem czeka mnie egzamin dojrzałości ale cholera przyczepiło się do mnie deco i uczyć się nie daje Wink ale szczerze? nie narzekam. Lubię to co robię, a robię to nie zbyt długo. Jestem jeszcze świeżutka, mogę powiedzieć raczkuje Smile
W każdym bądź razie, bardzo cieszę się, że mogłam tu do Was dołączyć (w końcu ktoś, kto ma bzika jak ja do decoupageSmile Chętnie podzielę się z Wami swoimi ,pracami' Wink oddam je Wam ocenie, chętnie przyjmę również te surowe, gdyż krytyka również jest dobra Smile A jeszcze chętniej obejrzę Wasze prace i powiem kilka ciepłych słów.

JESZCZE RAZ, WITAM! Smile
Odpowiedz
Reklama
#2
Witaj Lavendo Smile bardzo się cieszę ,że do nas dołączyłaś.Mam nadzieję ,że zostaniesz z nami na dłużej i pochwalisz się swoimi pracami.Zawsze z niecierpliwością czekamy na prace Świeżynek.Na marginesie -piękny nick sobie wybrałaś,aż dziw że był wolny,bo my tu LAWENDĘ BARDZO LUBIMY!!!





Odpowiedz
#3
Tak jest, lawendę bardzo lubimy, choć czasem troszkę z niej pokpiwamy, ale Lavendę witamy i czekamy na prace! Big Grin
Odpowiedz
#4
Witaj Smile
i pokazuj, pokazuj...
A Maloli tu jeszcze nie było??
Ona to dopiero kocha lawendę!
Odpowiedz
#5
Cieszę się! Smile Lecę się pochwalić swoimi potworkami Wink
Odpowiedz
#6
Witaj serdecznieSmile Bardzo fajny nickSmileTeraz od nauki odciągac Cie będzie nie tylko decu ale i lektura forum-masz to jak w banku, ale dasz radę-wierzę w ciemno.
Odpowiedz
Reklama
#7
Jeszcze chwila i się przekonam, że już mnie lubicie za sprawą nicka Big Grin wiedziałam co wybrać Wink
Odpowiedz
#8
Jasne, że lubimy Smile Tu każdy ma na dzień dobry kredyt zaufania i dozę sympatii, niezależnie od nicka Smile
Odpowiedz
#9
BAAAAAAAAARDZO się cieszę! Smile Dziękuje za miłe przywitanieWink
muszę się jeszcze tu trochę rozejrzeć... trochę odnaleźć...
Odpowiedz
#10
Witaj! Smile

Mam nadzieję, że nie tylko lawendę będziesz naklejać na pracach... Big Grin
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl