Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
moje prace
#1
Witam, na razie pudełka, bo te zdjęcia akurat mam. Kuferek pokryty krakiem 2 składnikowym czeka na lepszą pogodę, by pomalować go chemią, a pudełko z dziewczynką jest ciągle dopieszczane. Nie są to klimaty takie bardzo retro, ale to mi zostało po świętach.


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
Reklama
#2
Jeśli to nie są klimaty retro, to jakie one są....? Dla mnie jak najbardziej retro i motywy i kolory takie zamglone, przypudrowane. Bardzo ładne klimatyczne rzeczy. Chętnie obejrzałabym te bardziej retro.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#3
Hmmm... To nie retro? Hmmm... To co będzie jak pokażesz retro...
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#4
Pudelko z dziewczynka bardzo mi sie podoba, choc sam ksztalt pudelka juz mniej. Nie wiem czemu skojarzyl mi sie z poduszka.
Motylkowe tez fajne.
Co do kuferka z krakiem sama nie wiem czy mi sie taki gesty krak podoba. Ale wykonanie fajne.
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie zdecydowanie retro, a nawet nie tyle retro, co postarzane. Czyli kompletnie nie moja bajka, ale wykonanie całkiem dobre, na ile widać na zdjęciach. Fajny relief z szablonu na tym dużym pudle. W pudełku z dziewczynką (bez kraka) nie pasuje mi góra z tym ornamentem na dole. Za to sam kształt pudełka bardzo ciekawy.
Odpowiedz
#6
1,2 i 4 bardzo mi się podoba Smile Natomiast na 3 zdjęciu w tle widzę ciekawą skrzyneczkę Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#7
Ciekawe prace, czekam na ciąg dalszy... Smile
Odpowiedz
#8
Bardzo ladne prace, mnie najbardziej spasowała skrzyneczka-czy to pudełko z motylkiemSmile
Odpowiedz
#9
A ja chciałabym się bliżej przyjrzeć ostatniej skrzynce, ta mnie najbardziej zaintrygowała....
Odpowiedz
#10
fajne fajne te twoje prace choć jak dla mnei za mało gładkie czyli na wieka dorzuciłabym jeszcze kilka warstw lakieru i solidnie przeszlifowała. ciekawam jak wygląda wieko tego ostatniego pudełka
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl