Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
no to się rozkręcam
#1
już wiem jak wstawia załączniki.
Lawendowy zestaw do kuchni    
i     madonna z winogronami, która miała być ikoną a jest pięknym barokowym obrazem.
Odpowiedz
Reklama
#2
Madonnę widzę normalnie, ale lawendę dotknęła jakaś poważna pikseloza Smile
A Madonna - no cóż, ja w niej nie widzę decoupage, po prostu reprodukcja w ramce.
Odpowiedz
#3
Fajnie ze już wiesz,ale wątek z pracami powinnas zalozyc w dziale nasze prace..
Nic Sie nie martw nasza moderacja jutro go przeniesie
Odpowiedz
#4
już się poprawiłam - lawendowy zestaw jest ok., a madonna jest na desce, zrobiona dwuskładnikowym krakiem i wygląda bardzo fajnie.
Odpowiedz
#5
o widzisz, czyli moje gadanie o miejscowym kraku znow nie na miejscu SmileSmile

bo jest swietny, maly kraczek i bardzo kolorowy, ladnie zgrany komplet.
wciagnelo, co?
Odpowiedz
#6
Kraka na obrazku nie widać na fotografii.
A komplet lawendowy bomba - szczególnie mi się podoba ten blok na noże, krak u góry wygląda, jakby to wszystko popękało od wbijania tych noży Big Grin Jak rzadko podoba mi się krak jednoskładnikowy. Plus nasycone kolory, dobrze wykorzystany "gęsty" motyw, brawo!
Odpowiedz
Reklama
#7
Bardzo fajnie zaczynasz - i to pudełko w witalniku i komplet lawendowy śliczny krak mają! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#8
Lawendowy komplet ladny.
Co do madonny- nie lubie takich klimatow. Poza tym w pierwszej chwili myslalam ze chcesz sie tym wzorowac. Krak widze na zblizeniu, ale srednio mi sie widzi. Wole taki, jak jest na komplecie lawendowym.
Odpowiedz
#9
Jak nie lubie lawendy tak zestaw - bomba! Smile
Odpowiedz
#10
dziękuję za wszystkie miłe słowa. Lawendowe serwetki są bardzo wdzięcznym motywem. Ostatnio robiłam metalowe puszki po mleku mojej malutkiej wnusi. Co prawda takie ozdabianie trudno nazwać decoupagem, bo tylko malowałam je białym podkładem fluggera i naklejałam serwetki i lakierowałam, ale pojemniki na różności wyszły bardzo fajne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl