Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouIna - zrealizowane pomysły
#31
Wbrew pozorom przez 4 lata mało rzeczy zrobiłam i dlatego sądzę, że jestem na niskim poziomie. Faktem jest, że bardzo się staram przy robieniu, może dlatego wychodzą takie efekty.

Dorzucam jeszcze zdjęcie przy świetle dziennym i pudełeczko z pierścieniami i wielkie pudło. W pudle teraz zmieniłabym wieczko, bo według mnie nie pasuje do dołu. Uczę się na błędach i już większą wagę przywiązuję do łączeń kolorów. A dół, to mój personal best, jestem z niego bardzo zadowolona.


Nie chce się załączyć zdjęcie, więc dołączam w poście:
[Obrazek: 542102_370355163025769_28592524_n.jpg]


Załączone pliki Miniatury
       
Odpowiedz
Reklama
#32
Też bym zmieniła... Wink
Odpowiedz
#33
chustecznik i pierścienie tak
pudło nie - za dużo i jakoś tak wszystko osobno
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz
#34
ten chustecznik mi sie bardzo podoba, zywy pomarancz, swietny motyw i te przeciereczki, postarzenia wokol.. bardzo, bardzo,

a rybka, Ty nakleilas te motywy, potem cieniowalas, tak? A moze sprobuj najpierw tlo z przejsciami kolorystycznymi zrobic, potem motywy - az tak nie beda lewitowac. Same motywy sa ok, ale bez skladu, ale to sama wiesz Smile dol jest ekstra.
Komplet z pierscieniami czysciutki, elegancki, klasyka, super.
Odpowiedz
#35
Pierścienie ładne, schludne, bez przepychu, takie lubie Smile
Pudełko... no cóż. Dół jest git Smile Ale tylko dół i gdyby góra była jakaś zintegrowana z tym dołem, bo wieko... widać co wycinane z całości co doklejane. W ogóle jakoś jak dla mnie nie połączone. Całość to widzę jedno wielkie zamieszanie...

Co do loga to fajnie, znak wodny jak najbardziej! Sama się spotykałam na różnych forach i nie tylko, jak ktoś kopiował skąd zdjęcia i podpisywał je pod swoje zasługi i nie chodzi mi tylko o decu ale też różne inne rzeczy.
Odpowiedz
#36
Podpisuję się pod opiniami koleżanek.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
Reklama
#37
Piękne te pierścienie na serwetki, czyste to jak łza! Bardzo ładne.
Odpowiedz
#38
Chustecznik bardziej kolorystycznie mi się podobał w świetle nie dziennym Smile
Do takiego dołu pudełka bardziej by pasowały czyste motywy, podobnie jak na pudełku z pierścieniami, ale same te przedmioty, grzebień, szczotka, bardzo fajne Smile
Pierścieniowe - eleganckie Smile
Odpowiedz
#39
Fajne prace... pudło lawendowe, herbaciarka i chustecznik najbardziej mi się widzą Smile Piękny dół w ostatnim pudle... Tak trzymać!
Odpowiedz
#40
Fiu fiu fiu.... Ładnie sobie poczynasz...
Najbardziej spodobała mi się herbaciarka z pierwszego rzutu i ostatnie pudełko z pierścieniami!
Coś czuję, że jeszcze wiele Twoich prac będzie mi się podobało... Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl