Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouIna - zrealizowane pomysły
#1
Kolczyki zapoczątkowały moją przygodę z decoupage. Później zaczęły mnie interesować większe rzeczy, które można było ozdobić. Początkowo do użytku domowego, albo jako prezenty dla znajomych. Obecnie w domu mam mało swoich "wyrobów", większość poszła w świat do nowych właścicieli. Prezentuję początek i te z których jestem najbardziej zadowolona. Smile
Edit: Absolutnie zdaję sobie sprawę, że jestem na najniższym stopniu zaawansowania. Mam długą drogę przed sobą.


Załączone pliki Miniatury
                   
Odpowiedz
Reklama
#2
Masz bardzo staranne prace. Najbardziej przypasowalo mi lawendowe pudelko. Takiego wzoru jeszcze nie widzialam.
Kolczyki nie w moich klimatach, ale fajnie pomyslane.
Podoba mi sieSmile
Odpowiedz
#3
(02-05-2013, 12:03 AM)decouina napisał(a): Absolutnie zdaję sobie sprawę, że jestem na najniższym stopniu zaawansowania. Mam długą drogę przed sobą.

Marudzisz! Marudzisz albo kokietujesz Smile

Bardzo fajnie sobie poczynasz, a to pudło sobie zabieram Smile
zresztą... co tam! wezmę oba Smile
Odpowiedz
#4
Pudełko lawendowe dla mnie też naj.
W pozostałych pracach też widać juz wprawę.
Odpowiedz
#5
Pudełka ładne! Fajna ta lawenda w paski Smile
Na tej herbaciarce brązowej chyba Ci sie troszkę motyw pomarszczył, co?
I zegar mi się podoba ten w formie komódki, a już idealny by był jakby był chociaż na rogach i kantach poprzecierany (ale to jak dla mnie), bo ja lubię graty i rupiecie Smile
Odpowiedz
#6
(02-05-2013, 12:15 AM)vika napisał(a):
(02-05-2013, 12:03 AM)decouina napisał(a): Absolutnie zdaję sobie sprawę, że jestem na najniższym stopniu zaawansowania. Mam długą drogę przed sobą.

Marudzisz! Marudzisz albo kokietujesz Smile

Bardzo fajnie sobie poczynasz, a to pudło sobie zabieram Smile
zresztą... co tam! wezmę oba Smile
Już tak mam, że w swoje umiejętności nie wierzę Tongue
Dziękuję! Smile
Na fan page mam troszkę więcej zdjęć, tu nie wszystkie chciały się załadować.


(02-05-2013, 12:21 AM)makowababuszka napisał(a): Pudełka ładne! Fajna ta lawenda w paski Smile
Na tej herbaciarce brązowej chyba Ci sie troszkę motyw pomarszczył, co?
I zegar mi się podoba ten w formie komódki, a już idealny by był jakby był chociaż na rogach i kantach poprzecierany (ale to jak dla mnie), bo ja lubię graty i rupiecie Smile

Tak, herbaciarka troszkę była pomarszona, ale jeszcze ją potraktowałam lakierem.
Pierwotnie zegar miał być poprzecierany, ale miałam jakąś lipną farbę z Renesansu i w ogóle mi nie wyszło. Próbowałam zetrzeć farbę, to aż zaokrągliły mi się rogi i musiałam kupić nowy zegar Tongue Chciałam się pobawić w cieniowanie, ale już nie kombinowałam. Ten zegar to najbardziej denerwująca rzecz do tej pory Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#7
Vika, a kto powiedzial, ze mozna oba? Smile, przeciez bylam na z gory upatrzonych pozycjach, wiec zabieram tea house-owa Smile. Czysto, starannie, moze na razie ostroznie (ja lubie na raz duzo Smile). A kolczykowa Hepburn to bym tez widziala u siebie... moze ciut za malo lakieru tam??
Odpowiedz
#8
kto późno przychodzi sam sobie szkodzi Tongue było szybciej się zjawić Domi, a nie latać po wątkach Tongue
teraz to już tylko sobie pooglądać możesz Wink
Odpowiedz
#9
Bardzo ładne prace, herbaciarka z lawendą jest urocza. Nie lubię zbyt mocnych przecierek a tu jest ich tak w sam raz. Druga rzecz, która mi się podoba, to zgranie fioletu podkładu z kolorem na motywie. Zostań z nami na dłużej bo ładne rzeczy robisz, będzie czym oczy popieścić.
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#10
No wiem, no wiem Smile
cale szczęście będzie jeszcze pare perelek, to sobie porwe.. luz Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl