Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouIna - zrealizowane pomysły
#21
Mnie sie podoba muffinkowe pudelko. A Audrey pasowalaby do mojego decuportfelikaTongue
Odpowiedz
Reklama
#22
Moje najnowsze, najświeższe, jeszcze pachnące i klejące się dziecko. Zdjęcie na świeżo, przy sztucznym świetle. Trochę nie jestem zadowolona z tego łososiowego koloru, ale powiedzmy, że tak miało być.
Mój pierwszy raz z koronką.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#23
podrapalas na brzezkach, takie lekko przetarte na ciemno sa? no to jest cymesik. piekny motyw, delikatne przecierki na dole, bardzo mi sie podoba.
Odpowiedz
#24
Tak, celowo przyciemnione gąbeczką Smile
Odpowiedz
#25
celowo to wiem, myslalam ze drapalas do podkladowej Smile
Odpowiedz
#26
lawendowe pudełko bombowe
zresztą mnie wszystkie pudełka przypadły do gustu Smile
Pozdrawiam,
Karolci
www.tworyzdusza.blogspot.com
Odpowiedz
Reklama
#27
Bardzo fajny i ciepły w klimacie, podoba mi się oplot z różyczek, fajnie, że pomarańczowy dół przetarłaś, wszystko do siebie pasuje Smile
Odpowiedz
#28
No koleżanko jeżeli Ty piszesz,że to dopiero Twoje początki to chyba faktycznie przesadzasz...pewnie próbowałaś swoich sił gdzieś cichutko w kąciku a teraz pokazujesz swoje dzieła.Ja jestem pod wrażenie,a wiesz mi niektóre początki są znacznie gorsze.Ja pamiętam swoje...a właściwie to nie chcę ich pamiętaćTongue. Lawendowe pudełeczko z pierwszego rzutu jest naj,naj...Smile a i zegary dla mnie bomba.Widać,że prace są estetycznie wykonane i że się starasz korzystać z porad,które pewnie czytałaś.Podoba mi się również pomarańczowy chustecznik.Idealnie by mi pasował do mojej łazienki...porywam goExclamationPrzecierka super,tak ja napisała Dominika.
Żyję kolorem Angel
Odpowiedz
#29
Dla mnie chustecznik bardziej pomarańczowy niż łososiowy, taki energetyczny (a to bardzo pożądane przy katarze Smile),
fajnie, że przetarłaś dół, dzięki temu świetnie zagrał z koronką, harmonijnie i zgodnie, bez dysonansu.
Mnie się podoba.
Odpowiedz
#30
witam bo jeszczem tu nie bywała - więc nadrobiłam szybciutko - ufff dobrze że tylko 4 strony bo czasu mam ostatnio jak na lekarstwo
ale już mówię com zobaczyła
prace fajowskie - może nie wszystkie ale tak to juz jest ze każdy ma swoje "naj" mnei najbardziej podoba się z 1 strony pudełko z lawenda, choć i reszcie nic nie brakuje bardzo fajny chustecznik
i tak sobie to wszystko oglądam i jedno przyznać muszę dużo staranności w twych pracach i sa takie przemyślane fajne początki
nowe miejsce http://fioletowyraj.blogspot.com
wcześniejsze prace :http://fioletowyraj.bloog.pl/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl