Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DecouIna - zrealizowane pomysły
#11
Domi, no zostawże chociaż Audrey dla mnie... Kocham ją i wszystko z nią zabieram Big Grin
Podoba mi się pudełko lawendowe i herbatkowe za oszczedną, kolonialną kolorystykę. Różowości zegarów to już zupełnie nie dla mnie, więc się nie wypowiadam.
Odpowiedz
Reklama
#12
Fajna jest Hepburnowna, nie? tak strasznie wyeksploatowana, ale jest cudna.

Hej, a moze konkurs na diwy kina? Oj mamo, ja nie robilam nigdy nic z gwiazdami czy innymi realnymi ludzmi. co? co?
Odpowiedz
#13
@oli, Logo tylko dlatego, że chciałam wprowadzić trochę profesjonalizmu na fan page Tongue Calutki czas się uczę Smile
@malola, różowy zegar to jedna z pierwszych moich prac, zrobiony całkowicie spontanicznie na 18 dobrej koleżanki, sama byłam zdziwiona, że crack tak dobrze mi wyszedł (nie wiem czy jest widoczny na zdjęciu, ale jest na jasnej części). Już nigdy do tej pory tak idealnie mi nie wyszedł.

Jeszcze dorzucam pare zdjęć. Między innymi środek lawendy Smile Niepodoba mi się cieniowanie, trochę rozmazałam i już nie potrafiłam wrócić do pierwotnego stanu Tongue Czasami żałuję, że nie ma opcji "cofnij" jak w programach graficznych Big Grin
Muffiny też mi się pozaginały.

Tylko Dziewczyny musicie mi wytłumaczyć o co chodzi z zabieraniem, chodzi o pomysł? Smile


Załączone pliki Miniatury
               
Odpowiedz
#14
Yes! Yes! Yes! Chodz do mnie, Audrey, no chodz!... ok, Erato, Ty ja bierz, no ja mam kolczyki. No ok...

Kochana, zabieramy to, co nam sie podoba Smile. Takze pakujze i wysylajze ku mnie.... SmileSmile

ps. pomysly to normalka, ze bierzemy, po to tu sie jest, poniekad. SmileSmile

ps2. mufiny mniam.
cieniowan lawendy nie bardzo dowidzam, mi sie, po zastanowieniu, wlasnie podoba i to tlo - troche dziwny braz, ale przez to intryguje, dobre odciecie dla mdlawej, sielskawej lawendy, i ta rameczka wewnatrz, chyba bardziej nawet in niz out mi sie widzi.... hm...
Odpowiedz
#15
No, ciekawie zapowiada się Twój wątek. Udane prace. Najbardziej spodobało mi się lawendowe pudełeczko!Smile
Odpowiedz
#16
ładnie Smile
A na takie pudełko z Audrey mam zamówienie Smile Serwetka już leży odłożona, pudełko również... Tylko teraz sesja, nie ma szans. To moje musi być jak najbardziej czarne i złote. Coś się wymyśli Smile
Odpowiedz
Reklama
#17
Na pewno na najniższym stopniu nie jesteś Smile
Bardzo podoba mi się pudełko lawendowe, takiej serwetki też jeszcze nie widziałam, super by wyglądała, gdyby jeszcze boczki przetrzeć
w takich kolorach jak na serwetce, ale twoje przecierki też oczywiście fajne.
Herbaciarki z tym motywem na czerni też jeszcze nie widziałam, bardzo mi się podoba pomysł, a zegar ok, równie dobrze wygląda bez przecierek,
jak i z przecierkami. Fajne prace Smile
Odpowiedz
#18
DecouIna, zabieramy "wirtualnie" oczywiście, wyrażając swój podziw dla danej pracy (i zazdrość, że to nie my to zrobiłyśmy Tongue )

Bardzo mi się podoba pudełko z muffinami, mimo że takie różowiutkie Big Grin Dodaj mu kilka warstw lakieru na wierzchu i będzie idealne, zagniotki się schowają.


Dominika, świetny pomysł na konkurs! Heart
Odpowiedz
#19
Jeżeli w lawendowej motyw w srodku jest wycięty i klejony na tło to wielkie brawa za dopasowanie i staranne przyciecie motywu. Ten bukiet jest najczęsciej spapraną rzeczą w pracach z lawendą
Odpowiedz
#20
Środeczek z lawendą super, bardzo fajnie na ciemniejszym tle się prezentuje. Reszta też fajna Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl