Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
#71
Córci pogratuluj! Należy jej się jak psu zupa - zasłużyła Smile
Twoje dokańczanie też na dobre pudłu wyszło Smile - fajna praca zbiorowa, dopełniacie się jak... jabłoń i jabłko?... w sensie, że niedaleko spadło Big Grin
Odpowiedz
Reklama
#72
Pudło zacne - bardzo mi się podoba wykończenie sznurkiem.
Odpowiedz
#73
O jakie śliczne! Delikatne i z tym sznureczkiem pięknie wygląda.Pomysłowo bardzo i estetycznie.Staranność aż z niego bije.Dopracowane w każdym calu.
Lubię i doceniam takie prace ,nawet kokardka wzorcowo zawiązana.Widać dużo włożonej pracy.SUPER !





Odpowiedz
#74
Oj dziękuję bardzo za pochlebne opinie w moim i córci imieniuSmileMnie na ten sznurek naszło kiedyś tak zupełnie znienacka Smile
Odpowiedz
#75
pomysly znienacka sa u mnie na porzadku dziennym Smile, wiec doceniam bardzo i pomslowosc i prace zbiorowa... jablko i jablon.... ladnie Ci to wyszlo Vika!
Odpowiedz
#76
Gratuluję pomysłu i wykonania.A córcię koniecznie wyściskaj, bo zdolna panienka! Pudełeczko - radość dla oczu! Smile
Odpowiedz
Reklama
#77
Bardzo fajne to sznurkowe wykonczenie.
Odpowiedz
#78
Oli, córeczka już urosłaSmile całkiem powazna studentka budownictwa z Niej jest ale jak widzicie artystyczna dusza gdzies tam jednak drzemieSmile
Odpowiedz
#79
Wspólne dzieło bardzo udane. Fajnie póżniej powiedzieć- zrobiłyśmy razem.
Odpowiedz
#80
Ech, żeby moja córka chciała ze mną coś robić..... Bunt już jej przeszedł, ale jeszcze nie ma między nami pełnej współpracy... Sad
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl