Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
#1
WitajcieSmile moja pierwsza w życiu próba decoupagowania-padło na butelkę po winieSmilePoddaję Waszej ocenie to "dzieło", mam je zamiar jeszcze dolakierować i zmienię sznurek na bardziej naturalny.


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
Reklama
#2
O tak, zmienić sznurek - koniecznie Smile
A jak na pierwszą pracę wcale nie jest tak źle, może jeszcze tylko zaakcentuj dół delikatnie (ciemniejszą farbą, pasującą kolorystycznie), zamaluj nią też tę srebrną górę i będzie zupełnie dobrze...
Odpowiedz
#3
Zgadzam się z wypowiedzią Viki w całości. Szarość/srebro na jakiś bardziej naturalny albo na ten fiolecik co na kwiatach no i sznurek ale to już sama o tym pisałaś więc wiesz. Jak na pierwszą pracę jest pięknie Smile
Odpowiedz
#4
hejka! pierwsza praca bardzo udana! a ten efekt maziow farbowych to specjalnie? bo jesli nie, to proponuje gesso jako podklad na szklo (ew. primer do szkla, ale gesso wydajniesze i sie do mnowstwa innych rzeczy przydaje), gesso lekko szlifujesz, a potem akryl sie trzyma jak ta lala. I lakieruj bardzo cienkimi warstwami - wiadomo, z oblosci splywa lakier niefajnymi soplami Smile

tworz dalej i pokazuj!

Dominika
Odpowiedz
#5
dzięki za cenne uwagiSmile a ten efekt maziowych farb powstał z próby żółtkowej do uzyskania spękańSmile
Odpowiedz
#6
aaaa.... eksperymenta, bardzo dobrze, bardzo dobrze Smile
Odpowiedz
Reklama
#7
a tez tak pomyślałam, że to jakiś kraczek, lepszy efekt nawet od gotowych preparatów, bardzo delikatny Smile
Fajna buteleczka, pomyśl o radach dziewczyn. Podobają mi się kwiatki - delikatne Smile
Odpowiedz
#8
Fajne te kwiatki i fajna butelka!

Nikt nie zabrał? To ja niniejszym to czynię! Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
#9
Motywu takiego nie widzialam. A widzialam wieleSmile
Jak na pierwsza prace to pelen szacun, ze wzielas sie za cos tak niewdziecznego jak butelka.....i to mowi ktos, kto sam od butli zaczynalTongue
Gdyby nie spekania to bylaby dla mnie idealna. Ale eksperymentuj, zobaczysz ile w tym frajdySmile
Odpowiedz
#10
czekałam czekałam i się doczekałam......wyszła bardzo fajnie ta butla.......poprawki swoją droga ale generalnie jak dla mnie to butla na 5-
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl