Bazarek-Deco
Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pierwsze i kolejne kroczki w decu- szkatułka z lewendową nutką str.61
#51
(02-23-2013, 10:44 PM)craftingbydominique napisał(a): nie wiedziec czemu, ale nie przepadam za zdjeciami bliskich na decu, bez wzgledu na ksztalt).


No to tak jak ja. Ale jako walentynkowy prezent jest bardzo fajna.

Pozostale buteleczki bardziej mi sie widza. Najlepiej chyba pierwsza mi przypadla. Sloiczek na kawe bedzie pieknie sie prezentowal w kuchni. Taka kawa od razu lepiej smakujeSmile
Odpowiedz
Reklama
#52
Dziekuję wszystkim za oceny i opinieSmile Tak czułam, że butelki skrzypcowo-saksofonowe wywołają najwięcej skrajnych opinii - i w sumie nie wiem czy nie o to mi chodziłoSmile Wiem, ze nie są idealne i zgadzam się, że te paski mogłam sobie darowacSmile, mają I dość ciemne tło ale mnie nie wiadomo dlaczego też najbardziej się one podobają. Ale każdą Waszą ocenę przyjmuję z radością, bo najważniejsze żeby te prace nie pozostały bez echa i czekam na kolejne wpisy. A teraz idę zajrzeć do wątków bardziej zaawansowanych w decu.
Odpowiedz
#53
Świetne butle,ciekawie dobrane motywy.Smile
Odpowiedz
#54
Mała przerwa między butelkami skończyła się dwoma zakładkamiSmile Będą jeszcze dolakierowywane ale wrzucam juz fotkę. Mam nadzieję, że nikt nie ma alergii na truskawki??Smile

No tak -zapomniałam wrzucic fotkę hehe-oj chyba spada ciśnienie bo nie myslę....


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#55
Obie fajne, ze wskazaniem na magnoliową Smile
Odpowiedz
#56
Nie mam alergii na truskawki - to sobie zabiorę Smile
Pozdrawiam Zuza Smile
Odpowiedz
Reklama
#57
Magnoliowa ładna, ale truskawkowa, mniam, mniam, aż ślinka płynie. Tylko zmieniłabym wstążkę na białą lub kremową, (truskawki w śmietance), oliwkową w kolorze łodyżek lub ostatecznie czerwoną w kolorze truskawek, coś mi ta zieleń nie leży. W magnoliowej dałabym nieco ciemniejszy odcień różu, ale to tylko moje "wariacje na temat".
Kto chce znajdzie sposób, kto nie chce znajdzie powód.
Odpowiedz
#58
Magnoliowa super, nie ma się do czego przyczepić Smile Natomiast w truskawkowej motyw jest za duży do rozmiaru zakładki i żadna truskawka nie zmieściła się w całości, nie wygląda to dobrze, wszystkie są gdzieś ucięte. Choć i tak apetyczne niesamowicie Smile Moja tęsknota za wiosną natychmiast przerodziła się w tęsknotę za wczesnym latem i truskawkami Big Grin
Odpowiedz
#59
Podobaja mi sie obie, ale gdybym miala wybierac to porosze magnoliowa zakladke i truskawki w miseczceTongue
Odpowiedz
#60
Nie ma problemu ShannaSmile jak tylko znajdę odpowiednie motywy specjalnie dla Ciebie będzie miseczka z truskawkamiSmile. A na te prawdziwe, pachnące, czerwone cudy natury musimy jeszcze troszkę poczekać, chyba, ze ktoś sie lubuje w tych mutantach, które sa cały rok w marketach. Ja tam wolę nasze polskie truskaweczkiSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas
    Forum decoupageforum.pl